Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előző hétvégén megismertem 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző hétvégén megismertem 1 csajt, párszor elég sokat beszéltem vele FB-n. Szeretnék összehozni 1 közös hétvégi "bulizás"t, hogy fogalmazzam meg? :D

Figyelt kérdés
(Más településen él)
2013. jan. 11. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát írd neki hogy benne lenne e egy közös buliban:D

de szerintem első randi alkalmából nem biztos hogy megfelelő hely a buli :D

2013. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először egymást ismerjétek meg annyira hogy ne kelljen a gyakorikerdesek.huhoz fordulni ilyen ügyben, mert amugy ha kialakul egy olyan helyzet hogy ott egy nagy társaság, benne te és a csaj, akkor mindenki titeket néz majd, hogy mi lesz és az gáz:D előbb jöjjetek össze xd
2013. jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem írj táviratot az édesanyjának. Valahogy így.

Kedves Marika néni! stop

Parti lesz in máj vilidzs. stop

Ön lánya teccik máj szem. stop

I wud lájk tu jönne hozzánk máj vilidzs end kámtudöparti. stop

Kicsi b*szás possible. stop

Ha nem jön, leszek sad. stop


szerintem ez hatásos lesz, anyu még utánnadob egy 10ezrest is költőpénznek.

2013. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!