Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjam el? F/22

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el? F/22

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel még csak ismerkedek, de nem tudom hova hívjam el.

és ha elhívnám a mcdonalds-ba az ciki lenne?


2013. jan. 10. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

"Szia! Eljössz velem a Mekibe kajálni, ha meghívlak?"


Bár soha nem hívnék Mekibe senkit randira, de lehet én vagyok őskövület ...

2013. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kérdést tegyél fel neki, úgy értem ahelyett, hogy "Szia eljössz..." mond azt, hogy "Menjünk el ...". De nem értem mit parázol ilyeneken, nem ezen fog múlni, hogy mit gondol rólad. A mekiről mint helyszínről meg inkább nem mondanék semmit.
2013. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol laksz, mik a lehetőségek, mit szeret ő. Én a magam részéről randira mindig jobban kedveltem a teaházakat, de csak BP-en van sok, meg talán 1-2 nagyobb városban még.


De egy kávézó, vagy egy civilizáltabb alkoholkimérő hely is megteszi.


Szerintem 22évesen a mekdó randihelyszínnek már gáz

2013. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne randira hívd el, elhívhatod akárhova. Majd ha jól sikerül a dolog, azután hívd el randira. Meki meg tökéletes erre. Mond azt hogy Megyek mekibe nem jössz el, meghívlak? Így ha pl ne menne veled, mert nem akarna tőled semmit, nem lenne ciki ha azt mondaná hogy bocsi nem, mert ígyis úgyis mennél. Majd a tali végén, ha úgy érzed jól sikerült, akkor kérdezd meg hogy eljönne e idevagy oda ( addig találd ki a randi helyszínét). Én így csinálnám.

22/ L

2013. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!