Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány de külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de külföldön élek és júniusban jövök haza. Elmondjam neki, csók vagy majd júniusban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves fiú vagyok, londonban élek már 1 éve de most tervezem hogy június közepén haza jövök végleg, jelenleg itthon vagyok 3 hétre. Van egy lány aki nagyon tetszik és úgyhiszem ő is kedvel engem, igazából 1x találkoztunk amióta itthon vagyok, előtte buliban smároltunk de nem mertem az első randin megcsókolni mert nem volt jó az időzités. Sajnos ezen a hétvégén repülők vissza 6 hónapra és még előtte találkozunk nem tudom, hogy elmondjam neki hogy kedvelem, csók vagy haggyam az egészet és majd amikor hazajöttem

2013. jan. 8. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nyíltan még ne mondd el neki, de azért készítsd elő a terepet
2013. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki, h kedveled..
2013. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el neki,lehet kimegy hozzád :D
2013. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
talan ha elmondom akkor megfog varni nyarrig vagy sem :D
2013. jan. 9. 01:06
 5/5 anonim válasza:
ha annyira kedvel akkor meg vár :) és ja :D :D
2013. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!