Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit csináltok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csináltok ha az úton szembe sétál veletek egy nagyon jóképű srác?

Figyelt kérdés

pl. mélyen a szemébe néztek

rámosolyogtok

lesütitek a tekinteteket mert megijedtek

vagy pl. magatokban mosolyogtok

stb.


2013. jan. 3. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
hiába....idegen szval ha mosolyogtok is egymásra akk is lehet többé nem fogtok találkozni szval ha látsz egy kis esélyt is rá../avagy ilyen első látásra dolog lenne akk szólísd meg valamilyen indokkal vagy mond az igazat aztán majd reagál de több ilyen kérdés is van sztem olvasgasd vagy tégy fel egyet..:)na kicsit eltértem a tárgytól bocsesz:)
2013. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kicsit mosolyra húzom a számat, a szemébe nézek majd lesütöm a szemem :$ :)
2013. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elmegyek mellette, és mikor nem látja akkor mosolygok és vidulok:DD
2013. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
megnézem... aztán megyek tovább.:D
2013. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szemébe nézek és elmosolyodom, meg magamba elkönyvelem, hogy "azt a ku..a, de jó hapsi".
2013. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
először a szemébe nézek, majd lesütöm a szemem. :)
2013. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szimplán elmegyek mellette. :D
2013. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálnám szegényt mert lekileg tuti kattant, amúgy nem érdekelnek a helyes pasik engem sosem vonzottak
2013. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eszembejut a barátom, hogy ő milyen helyes hozzá képest, és mennyire tetszik. :) Én emiatt mosolyodom el, nem az illető miatt.
2013. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na ilyen velem sokszor volt már, hogy jött velem szembe egy szép lány és a szemembe nézett, majd lesötötte a szemét meg még azt vettem észre, hogy szokták a hajukat is simítgatni.

Csak az a gond, hogy én ronda fiú vagyok. :/

2013. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!