Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Életemben még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Életemben még nem ültem be senkivel egy teázóba. Van aki elmagyarázná milyen ennek a hangulata?

Figyelt kérdés
Gyakran halllom hogy ilyen helyeken érdemes randizni de még nem jártam ilyenbené s érdekelne mi az ami miatt ez előnyösebb lehet

2013. jan. 1. 16:22
 1/5 anonim válasza:
Hátakkor elárulom, hogy én se. 16/L
2013. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

általában diszkrét zene szól, nincs túl sötét, de a szemed se böki ki a fény

romantikusabb, mint egy kocsma

(gondolom eddig csak kocsmában jártál, de most egy lány kedvéért beerőszakolnád magad a teázóba :D )

2013. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.nek: Nem csak kocsmában jártam, hanem étteremben, lokálban egyéb helyeken is, és az hogy kibökné a fény a szemem nem zavarna, ha érdekel elmondom miért
2013. jan. 1. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából a dolog lényegét nem a teázó adja, hanem a partner, akivel odamész. Maga a hely csak a színteret biztosítja. Az viszont tény, hogy előnyére szolgál egy kellemes beszélgetésnek a nyugis környezet és a finom tea.
2013. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
IGen, valóban a társaság a partner nem mindegy. Egyszer még régebben voltam olyan de keleti típusú teázó intézményben ahol félig fekve ülve lehetett teázgatni beszélgetni de nem ilyenre gondoltam hanem "rendes" székekel asztalokkal rendelkezőre
2013. jan. 1. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!