Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék találni randizáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találni randizáshoz lányt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Igazából arról lenne szó, hogy összejött egy kis pénz karácsonyra, és arra gondoltam, hogy meghívnék valakit magammal egy hétvégére valahova az országba. Ilyen vonatos kirándulásra gondoltam.


Végül is "randiféle" lenne, de nincs semmilyen kötelezettség, a szó nemes értelmében értem, csak, hogy ne egyedül menjek, azért kérdezem.

Túrázás lenne, fényképezés, természetjárás, beszélgetés. Aki vevő rá, priviben felveszem a kapcsolatot vele.


24F


2012. dec. 28. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D:D:D Szellemes!
2012. dec. 28. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen szerintem ez amit itt leírtál... De ha te nem így érzed, akkor gyerünk regisztrálj egy társkeresőbe, s találj valakit. De aztán meséld el nekem, hogy hogy sikerült!
2012. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi sem esélytelen, legfeljebb csak sok az az előítélet!
2012. dec. 28. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!