Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak? (tobb lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? (tobb lent)

Figyelt kérdés

Megismertem egy tok helyes.pasit random hotdog cseten.Nagyon jol nez ki meg minden es folyton azt kerdezte hogy van baratom? En nekem jelenleg nincs.senkim. A problema ott kezdodik hogy en 12 eves vagyok (nemasokara 13) o meg 18 lett par napja. Szerintem en is.bejovok neki de.nem tudom ezt a azitut kezelni.Egyelore facebookon beszelgetunk.De az a jo hogy pont itt lakik ahol en...Szerinteek akadaly a kor?Ha megkerdez hogy.jarnek-e vele mit mondjak?????? A szuleim meg nem engednek senkivel jarni de.en ugy szeretem azt a fiut..Es szerintem o is engem de.anyaek szerint kicsi vagyok ehhez.szerintetek¿¿


¿¿¿¿¿¿



2012. dec. 28. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
csak szexre kellesz neki.
2012. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyádéknak igaza van...:D
2012. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem egyelőre tanulj! Először is magyar nyelvtant. Majd ezt követően foglalkozz némi irodalommal, s olvass könyveket szeretet/szerelem témakörében! Ha majd tudod mi az a szerelem és megtaláltad az igazit, akkor vágj bele... Addig meg maradj a babázásnál!
2012. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja, és nem árt ha tudod, hogy ha egyetlen ujjal is hozzád nyúl (értem ez alatt a szexualitást), akkor a lovagod bűncselekményt követ el. Ugyanis gyermekkorú vagy! Nem csak a törvény értelmében, hanem valóban!
2012. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es a csok is buncselekmeny?? Vannak olyanok akik ilyen korban.szulnek,az nem buncselekmeny a fiu szamara?? Marmint ezalatt 18 even felulieket.ertek....
2012. dec. 28. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak neten beszélgettek nem szeretheted mert nem is ismered. Te maximum csak hülye vagy.
2012. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!