Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most akkor első randinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor első randinak vagy már inkább másodiknak számít? Vajon számítsak arra, hogy megcsókol?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, van egy srác, akivel már kb 1,5hónapja közösségin hülyülünk dumálunk stb, ő 22.

az egyik rokonom legjobb barátja, és kb 2hete találkoztunk először a sráccal, vagyis elmentünk igy 3asban egy pubba, aztán (szerintem direkt) hirtelen lelépett a rokonomo, mondván hogy neki dolga van. A sráconláttam hogy velem szeretne még maradni, én is vele. Így "kettesben" maradtunk még vagy 2órát, dumáltunk stb, tök édes volt, olykor hozzám ért, a kedvemben akart járni,sőt mivel este volt el is kísért majdnem teljesen hazáig. A végén láttam, hogy ő sem akar búcsúzkodni :)

Nos azóta elhívott randizni, most hétvégére, nagyon várom :) Azóta minden nap rám ír chaten, órákig dumálunk, kedves, aranyos, közvetlen srác, laza, poénos, vicces, nem csajozó gép, de kedvesen bókol és ahogy olvastam eléggé várja a randinkat :)


De egyfolytában azon gondolkodom, hogy ez most akkor 2. randinak számít?? :D Mert mikor magunkra lettünk hagyva az is elé grandi feelingnek számított, nem??

Vajon számítsak arra hogy meg fog csókolni a 7végén?

Jah amugy ez egy hosszú randi lesz, szinte az egész napot együtt akarjuk tölteni, sétálunk majd, csokizóba megyünk, meg ilyesmi :)

Ha esetleg meg akar csókolni, r*banc-ság, ha hagyom?


2012. dec. 27. 00:21
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a szóközökért, eléggé tré a space-m
2012. dec. 27. 00:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az első "randin" megcsókoltalak volna...

Hacsak nem egy félénk nyúl, szinte biztosra veheted a csókot. És nem, nem ribancság.

2012. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jah úgy érted, hogy a "hazafelé kísérős búcsúzkodós" résznél lehetett volna pl csók? :)


Akkor nem csak szerintem tekinthető "második első randinak" ez a 7végi :)

2012. dec. 27. 00:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad, ember... És tanulj meg írni, randi helyett.
2012. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"jah úgy érted, hogy a "hazafelé kísérős búcsúzkodós" résznél lehetett volna pl csók? :)


Akkor nem csak szerintem tekinthető "második első randinak" ez a 7végi :)"


Azért tettem idézőjelbe, mert azt nem nevezném randinak. Ami most lesz, az lesz az első.


A csók meg soktényezős dolog. Szerintem simán lehetett volna.

2012. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!