Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szüntethetem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szüntethetem meg iránta az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit érzek iránta, nem vagyok belé szerelmes, de mégis van valami. Talán vonzódok hozzá. Elég jó barátok vagyunk. Nem értem magamat, össze vagyok zavarodva. Mindig változnak az érzéseim. Tele van vele a fejem. Nem akarom, hogy hiányozzon, nem akarok ilyen sokat rá gondolni. Mit tegyek, hogy ez elmúljon?

2012. dec. 25. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Találkozz vele, ismerd meg. Hívd el magaddal randira. Mondd, hogy meg szeretnéd ismerni. Adj egy esélyt magadnak.

Megszüntetni úgyse tudod a hiányt. Én is azt próbálom ma egész nap, meg tegnap is. De nem megy.

2012. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok. De nem akarok így érezni, mert annyira fontos nekem, nem akarom kockáztatni a barátságunkat. Nem bírnám ki, ha elveszíteném. Főleg, hogy azt sem tudom, hogy mit érzek, így meg főleg nem akarok lépni.
2012. dec. 25. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
ő is barátként tekint rád?
2012. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem igen.
2012. dec. 25. 21:15
 6/7 anonim válasza:

Probálkoz be nála de ne tul feltünöen,Kérd meg egy másik barátodat akiben megbizol hogy egy kicsit fagasa ki a fiut.

Kérdeze meg töle hogy hogy tekint rád barátilag vagy esetleg lehetne töbis köztetek.És akkor máris megtudod hogy mi a helyzet.CSak ne tul feltünöen ha aszt mondja hogy lehet köztetek barátcságon kivül több akkor nem baj ha megtudja hogy teneked volt a kérdésed.

2013. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha máskérdésed van akkor irhatsz üzenetet nekem nyugotan.

SEgitek bármiben.És amit az elöb leirtam nem sikerül akkor tudok egy pár dolgot hogy megszüntesed amit érzel teljesen nem fog menni mert otlesz a fejedben de nem fogszrá gondolni olyansokszor és elfogod tudni felejteni :Persze Itt az a kérdés hogy ele akarod e feljteni vagy nem.

2013. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!