Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresö oldalon mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresö oldalon mit írjak elöször a lánynak?

Figyelt kérdés
Ezt szoktam írni:Szia szeretnélek megismerni ,ha te is akkor írj.De erre még csak egyszer válaszoltak ,miért?Ajatok egy pár tipet légyszi föleg lányok,hogy nektek mi jönne be milyen megszólitás.
2009. aug. 23. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
loooser :)
2009. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokan csak dísznek regisztrálnak fel ilyen oldalakra. Sokan felregisztrálnak, majd soha többet nem lépnek be, így az utoljára 2008.12.5 napon belépett lányka nem valószínű, hogy válaszolni fog. Amit írtál szerintem teljesen helyénvaló.


Hidd el a való életben nagyobb a sikerszázalék! Ez sokszor csak időpazarlás, de kívánom, hogy találd meg ott a párod! :)


Sárky


ui.: am az első válaszolónak igaza van. Arra tuti visszaírnak. XD

2009. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kérdezel valami apróságot amire lehet következtetni az adatlapjáról pl.: szeretem a kutyákat. akkor kérdezz rá hogy van e neki mert akkor tudni fogja hogy nem egy sablonlevelet küldesz amit még 50 embernek elküldtél.
2009. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ne azt h "kamsex"xD

am bármi ami eszedbe jut;)

2009. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!