Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, de semmit sem merek lépni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy van egy srác,aki nagyon szimpatikus nekem,de még egyszer sem beszéltünk,sőt szerintem ő még rám sem nézett,nem vagyunk osztálytársak,de még ismerősök se.Nagyon nagyon félénk típus vagyok,tehát semmi bátorságom sincs ahhoz,hogy elkezdjek vele ismerkedni,mit tegyek?Hagyjam annyiban és majd lesz valami?

16/l


2012. dec. 13. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bökd meg Facebook-on, a mai szerelmek már csak így alakulnak ki :)
2012. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem vett még észre, akkor ha nem kelted fel vmivel a figyelmét, akkor nem fog észrevenni. Szóval ha tényleg szimpatikus, akkor muszály lépned, mert esetleg lemardsz róla. 16/F
2012. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Segítek, nem lesz.:) Egyfelől, ha nincs más, facebook a barátod, ott azért könnyebb félénken is megkeresni valakit... És ha egy idegen lány ráír valakire, hogy "Hmmm... Szia! Szimpatikus vagy, etc.", akkro azért lehet gondolni, hogy nem közvéleményt kutatna!:) Egyébként meg mosolyogj rá, nézd (ne bámuld/zaklasd), talán feltűnik neki magától.

18F

2012. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de aranyos vagy! *-*

Én meg egy félénk srác vagyok és én sem merek lépni, ha tetszik egy lány. Na így nehéz lesz összejönni azzal, akivel akarunk. :D

2012. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Hát,igen így nehéz lenne vele összejönni,de remélem,hogy lassan majd sikerül kicsit bátrabban viselkedjek :D

De azért megnyugtató,hogy nem csak én vagyok kicsit félénkebb,a barátaim mind túl vannak már a sokadik kapcsolatukon vannak túl,nekik nagyon könnyen megy az ismerkedés :/

2012. dec. 13. 21:10
 6/6 A kérdező kommentje:
*mind túl vannak már a sokadik kapcsolatukon
2012. dec. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!