Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerhetném meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gyakran látok egy nagyon aranyos és szép lányt a buszmegállóban ahol felszállok és egy busszal is megyünk egy ideig ( 20km ). Hogyan ismerkedhetnék ilyen helyzetben ?

Nem volt még kapcsolatom és nem vagyok egy beszédes ember, ismerkedés meg nem az erősségem.

19/F


2012. dec. 12. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nem veszíthetsz semmit azzal, ha odamész és megmondod neki, mennyire bejön neked
2012. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Oda mész és beszélsz vele
2012. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Melyik lenne az ideális ?


Szia. XY vagyok és tetszel nekem és szeretnélek megismerni.


vagy


Szia. XY vagyok és nagyon bejössz nekem.

2012. dec. 12. 19:55
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne vágd egyből az arcába, hogy tetszik neked, szimplán csak ülj mellé és beszélgess vele, kérdezd meg a nevét, és mesélj neki valami vicceset ami elmosolyodik, aztán úgyis nyitni fog
2012. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 12. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
ne legyél túl erőszakos. pl szia már nagyon sokszor láttalak erre utazni, merre mész stb...aztán a reakcióiból már le tudod szűrni, hogy mit gondol. ha csak kelletlenül, pár szóval válaszol, akkor nem sok az esély. de ha megnyílik, esetleg kérdez is, akkor jó úton jársz
2012. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Figyelni fogom, hogy érdeklem-e. Szabad így elsőre telefonszámot vagy internetes elérhetőséget kérni ? Ha minden rendben menne, találkozóra mennyi idő után szabad rákérdezni ?
2012. dec. 12. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
számot inkább ne...esetleg a nevét kérdezd meg
2012. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi.
2012. dec. 12. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, úgyis lekoptat.
2012. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!