Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, h könyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, h könyebben elviselhető legyen h 1 lánnyal se jöhetek össze?

Figyelt kérdés
Szoktam randizgatni, de az anyagi helyzetem miatt sajnos 1 lányal sem tervezhetek hosszú távra. Randik jól szoktak sikerülni, azonban utánna borzalmas érzés úgy elengedni h mind2-en szeretnénk folytatni de nem lehet, mert amikor belegondolok rájövök h egyszerűen nem tudnánk sehol együtt lenni :/
2012. dec. 9. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudnátok együtt lenni?
2012. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon "túlreagálod" a dolgot. Figyelj, azért mert nincs pénzed, semmivel sem vagy kevesebb ember, mint bármelyik másik. Persze, nehezítő tényező, de azért ezt jegyezd meg. Pontosan ugyanannyit érsz, mint bármelyik másik srác, sőt még többet is. Ja, és mindjárt jönnek a válaszok, hogy a "csajok csak a pénzre buknak", azokat ne vedd figyelembe.
2012. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor suliba jártam tanultam egy technikáról amit brainstorming-nak hívnak.

Leül egy csapat és fél órán belül mindenféle ötleteket vetnek fel egy adott probléma megoldására és valaki felírja egy táblára.A lényeg az,hogy a rossz ötletből is lehet jó.

Amire ki akarok lyukadni az az,hogy hülyeség az amit csinálsz,mert egy embernek egy probléma megoldására 1-2 ötlete lehet egyedül,de az ötletek száma csapatban exponenciálisan nő,mert egy ötleteik ihletet adnak nekik(még a rosszak is).

Szóval csak azért mert,te egyedül nem látsz megoldást egy problémára ketten,lehet,hogy sikerülne találnotok rá.

A brainstorming technika csak egy példa volt.

2012. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóval nem kell lemondanod egy lányról sem,hanem egy kicsit bátrabban kell szembenézned az esetleges közös jövőtökkel és a hiba ott van a képletedben,hogy azt hiszed,hogy az ilyesfajta problémákkal egyedül kell szembenézned és nem pedig a pároddal közösen.

De ez csak az én meglátásom.

2012. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem mert olyan helyen lakok ahonnan elég messze van a legközelebbi város is ahol csajozhatok és ott is szoktam, de esélyem sincs odaköltözni :/
2012. dec. 9. 23:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Lányhoz mégse költözhet oda a fiú, csak úgy emiatt meg fizetni a sok kiadást nem tudnám. 1-1 napra el szoktam menni kikapcsolódni, akkor megismerkedek lányokkal és jól érezzük magunkat de mégse lehet több emiatt. Na erre milyen ötletetek van? :D
2012. dec. 9. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Bejárásról nem hallottál még? Jó tudom pl.: most a hóba nehéz, én ma se tudtam iskolába menni, de dolgozni hogy jársz? Am. meg ha olyat fogsz ki, aki esetleg már unja a nagy várost, akár kiveheted Te magadhoz. A pénz hiány miatt ne mondj le a lányokról! Ennyi erővel akkor az országban mindenki felhagyhatna a párkereséssel.
2012. dec. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Dolgozni? sehogy.. majd 1 éve nincs munkám.

Bejárás se olcsóbb hosszú távon mint odaköltözni és akkor még csak együtt se lehetünk csak napközbe és még az se biztos, mert az se mindenkinél oldható meg h náluk legyek, mert pl nincs akkora lakásuk.

2012. dec. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!