Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 órán belül találkozom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 órán belül találkozom a "barátnőmmel" és adnátok tanácsokat? Lejjebb infok

Figyelt kérdés
Szóval kb. 4 hete beszélgetünk msn-en de egyszer találkoztunk csak kb 1 hete volt. Félénk, kicsit visszahúzódopbb, 18 évesek vagyunk. Moziba megyünk , és mivel igy elvagyunk meg semmi gond , szoval már ahogy találkozunk ugy köszönök neki ahogy kell(csók) Tul. képpen második randinak is fel lehet fogni de sz.tem mátol járni fogunk, sőt biztos. Csóknál több mehet?mondjuk mozi közben lesmárolni de finoman szeretném ha minden jol menne. 18/F irjatoK:)
2009. aug. 20. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sztem inkább csak puszival köszönj neki:) A mozi az nagyon jó ötlet esetleg utána beülhettek vhova meginni vmi kis üdítőt. A film közben sztem nyugodtan megfoghatod a kezét, esetleg ha utána mentek vhova oda is kézen fogva:) A csók sztem lehet a moziban is vagy utána:) De ezt úgyis érezni fogod, hogy mikor lesz a legalkalmasabb!

Éreztesd vele, hogy vonzódsz hozzá, és hogy nagyon tetszik neked, bókolj neki!:)

Sok sikert a randihoz! Remélem minden jól fog sikerülni!!


18/L

2009. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát csóktól több, nagyon óvatosan! Figyeld a reakcióit, inkább ne illyeszd el ha másodszor talizik veled és félénk is. Ha mától együtt jártok is lehet hogy elég még a csók. Gondolom a barátnőd is 18 vagy kevesebb.
2009. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
ne kapokdj,senki sem szereti.puszi és atöbbit majd meglátod,hogy reagáltok egymásra.nem maradsz le semmiről,csak fokozatosan.jo szorakozást
2009. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
28%

van egy jó tippem nekem bevált!

mozi közben levetkőzteted az öledbeülteted és megkúrod mindenki előtt!

tuti jólesz:D

aztán mennyetek egy kocsmába és mutasd meg neki milyen fa.sza vagy idd magad hulla részegreXD

JÓLESZ!

-.-

nethuszár f.aszfej

2009. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne siesd el a dolgot. Ha úgymond "járni" akartok akkor meg igazán fölösleges . Üdvözlésnek elég egy puszi. Mozis dolognál meg nyugodtan foghatod a kezét. De FIGYELJ minden képp a reakciókra, ha ettől ő nem érzi jól magát vagy látszik rajta, hogy zavarja akkor ne erőltesd még.

sok sikert.

2009. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő is 18 mint én igen. Jól sikerült sz.tem a randi, elmentünk moziba bár kicsit előbb odaértünk de tuléltuk:D Köszönés egy szájrapuszi volt. Utána végig kézen fogva mentünk beszélgettünk midnen jó volt film közben viszont nem nagyon volt semmi néztük a filmet néha összenéztünk. De nem baj . Vonaton rátettem a kezem a térd-comb részére . Erre pár perc utána rátette az ő kezét az enyémre szoval nem jelentett neki bajt. Csókolózás elmaradt nem éreztem még úgy a dolgot de van idő. Türelmes vagyok. Aztán mikor leszállt vonatrol megint ugyanúgy köszöntünk el. Mikor rátette kezét az enyémre utána össze is kulcsoltuk ne legyen egy helyzetben...meg rádiót hallgatunk fülesen közben. Szoval sz.tem jo volt szerintetek?Félénk meg minden de majd alakul. Kezdő lökés megvan;)
2009. aug. 20. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!:D Sztem ez egy tökéletes randi volt:), és mindent csak sorjában:) Remélem, hogy nagyon sokáig boldogok lesztek együtt!!


első:)

2009. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtató szavak:)
2009. aug. 21. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!