Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire jön be nektek egy olyan fiú, aki festi a haját?

Figyelt kérdés
Nem szélsőséges esetekre gondolok, csak olyanokra, hogy mondjuk barnáról szőkére.
2009. aug. 19. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs abban semmi gond. Nekem is van olyan fiú ismim aki barna, de szőke lett, bár ő csak melírosan, de tény h jól áll neki:) Szóval emiatt ne aggódj:)

L20

2009. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tej szőkére gondolsz? mert az már távol áll a barna hajtól :)

Am barátomnak is sötét barna a haja, és ő feketére festi mindig már 2éve, nem furcsállottam mert jól áll neki.

Még annyit h ha szeretem a srácot nem a haja színét fogom nézni ;)

17/L

2009. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szélsőségesen a rikítórózsaszínt értettem például.
2009. aug. 19. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Ez a kérdés komoly??O.o

Az már rég baj, ha a hajfestés áll az utatokba...O.o

2009. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem azokat a fiúkat...persze csak ha jól áll neki...:D Akár melíros,akár másmilyen :D

14\L

2009. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, amíg nem valami gusztustalan színről van szó, de maga a tény, hogy festeti, nem érdekel.
2009. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem inkább az jön be ha pl seszínűről valami szép sötétbarnára. festett szőke pasik nem igazán
2009. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát...engem valahogy nem érdekel ha a pasi festi a haját! Ha szeretem akkor tőlem még világoskék is lehet a haja! :D:D
2009. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Minek festi egy pasi a haját???

Ezt lányoknak találták ki!

2009. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a festett hajú fiúkat, ha szélsőséges, azt is, ha jól áll neki:) Ez nem állhat a szerelem útjába (de szépen megfogalmaztam)XD De elég undorító lánynál is, fiúnál is, amikor centis lenövés virít a hajtőnél:S
2009. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!