Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek, vagy ne?

Figyelt kérdés

Fiúk, ti mit gondoltok az olyan lányokról, akik mernek kezdeményezni és megtenni az első lépést?

Van egy srác, akivel... hát... legjobb barátok vagyunk. Én egy picit többet érzek, erről beszéltünk is, és ő is azt mondta, hogy vannak gondolatai rólam... ez mit jelent?

Azóta is rengeteget beszélünk, nagyon jóba vagyunk, sőt, jobban jóba és lassan már kezdek bedilizni, hogy szeretném, ha történne valami... Merjek kezdeményezni?



2012. dec. 4. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináld!
2012. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Merj!
2012. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerencsés vagy hogy ilyen helyzetben vagy, a legjobb barátból kialakuló szerelem csodálatos. lépj, az hogy vannak gondolatai rólad egyértelműen azt jelzi hogy tetszel neki csak nem meri ezt nyiltan kimondani.
2012. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vesziteni valod. Tedd meg a kovetkezo lepest.
2012. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha már azt mondta h gondol rád akkor már félig nyert ügyed van. Csináld, de szép óvatosan először. ;) sok sikert
2012. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindenképp próbáld meg, mert nem sokat veszíthetsz, főleg ha már azt mondta hogy gondol rád!!! Én biztos lépnék, de ez csak is a te döntésed... :)
2012. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lány vagyok bocsi hogy írok, na szóval nekem is volt már ilyen hogy legjobb haverral jöttem össze de nagyon rossz ötlet volt mert sajnos szakítottunk és azóta nem vagyunk jóba. Szóval gondold át hogy érdemes-e a barátságotokat feláldozni ilyenért. Hihetetlenül megbántam!!!!
2012. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is másodszorra esek ebbe bele. Éppen ezért hezitálok. Bár az előző barátommal (legjobb barátból lett pasi) nagyon-nagyon jóba voltunk, most meg csak olyan haveri szinten összejárunk, dumálunk nagy ritkán, de mi is már sokkal kevesebbet. Viszont ő.... (a mostani) na ő érte még tűzbe is tenném a kezem! Tényleg nagyon-nagyon jóban vagyunk, és néha próbálom elhitetni magammal, nem-e bebeszélem csak az egészet. Őt soha, semmiért nem áldoznám föl! Tényleg nagyon szoros közöttünk a kapcsolat.
2012. dec. 12. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!