Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi számít jó "szövegne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi számít jó "szövegnek", utcán megszólításkor? Számít ez?

Figyelt kérdés
Jobb egy kitalált történet, mint egy szimpátia jelzés?
2012. dec. 3. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
engem az utcán senki ne szólitgasson, mert nem venném komolyan!!!
2012. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudod melyik kutya hagyta itt ezt a kupacot? Amúgy hogy hívnak?"

Ez be fog jönni :P

2012. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jó egy szöveg, a nem erőltetett, hanem spontán és a magabiztosság is nagyon jó. Ha sietek, akkor zavar, ha feltartanak.
2012. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szimpla "Szia!" megteszi. Aztán megkérdezed merre megy, mert te is arra mész (mondjuk...) éééés unatkozol, így egy viszonylag egykorú "beszélgetőtársat" szeretnél. :) ha szimpatikus lennél, én belemennék. :P

Hány éves vagy amúgy?:)

2012. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! ...jé de szép szemed van! eredetileg azt akartam kérdezni, hogy merre van a székesegyház, de most már azt szeretném kérdezni, hogy meghívhatlak-e egy kávéra? :)
2012. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szövegen nem múlik semmi, csak a külsődön.
2012. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18:47 : 21
2012. dec. 3. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki akármit mondhatsz
2012. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az alap bókokat mindenképp hagyd: Jajj de szép a szemed, ezt vagy 200x-or mondhatták... Nagyon aranyosnak találod és megszeretnéd ismerni(egyből a közepébe...) nem könnyű lépés, de hatásos ;)
2012. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!