Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek vele ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanker kérdése:

Hogyan kezdjek vele ismerkedni? Mit írjak/mondjak neki?

Figyelt kérdés

napok óta többször is látok egy szép lányt, nagyon tetszik, szeretném megismerni, most meg véletlenül megtaláltam az interneten, így tudom a nevét, mit csinál, családja stb, nekem ez különleges helyzet, mert tudok róla néhány dolgot, én viszont totál ismeretlen vagyok neki, nem szeretnék besülni, az első lépésekben kérek tőletek segítséget, mit mondjak, hogy cselekedjek,

köszi, 20F


2012. dec. 3. 03:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor azzal káprászdasd el amit tudsz róla. Bejön:D
2012. dec. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
fejeld le, eszméletét veszti és azt mondod te vagy a pasija
2012. dec. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Írod neki, hogy "szia :) jóhogy megtaláltalak. holnap 8kor randim lesz veled, ott leszel, vagy tegyük át holnaputánra?" így kezded, aztán sodródsz az árral ;)
2012. dec. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy túl félénk, akkor legközelebb menj oda hozzá, és valahogy kezdj beszélgetni vele. (szituációtól függ, hogy hogyan).

Vagy ha személyesen nem mersz odamenni, vagy nem olyan a helyzet, hogy odatudnál menni hozzá, akkor jelöld be facebookon, és írj neki egy pár soros levelet, hogy xy vagyok szoktalak látni... szimpatikusnak tűnsz...szeretnélek jobban megismerni ... stb valami ilyesmiket :)

Sok sikert :) 22/L

2012. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

erről ez jut eszembe, 1:30-tól:


http://www.youtube.com/watch?v=J98q8VNkAs8


Grey's Anatomy 9. évad, úgyhogy lehet, hogy valakinek spoiler lenne!


Na de, szerintem ez tök cuki ahogy odamegy hozzá, mondja, hogy napok óta figyeli blabla aztán mondja, hogy lehet nem azzal kellett volna kezdenie, hogy figyeli mert most azt hiszi, hogy valami dilis, pedig nem is az... hacsaak a csaj nem pont erre bukik, mert ez esetben az! :)


Én biztos nevetnék ezen egy jót és ha bejön a pasi, akkor elmennék vele valahova :)

2013. jan. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fehér: mekkora szöveg :DDDD (nálam bejönne :D bár attól függ, milyen a srác)
2013. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4-es válaszoló, ez nem mindig jön be :( próbáltam már és a csaj furának tart miatta :/
2014. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó: rossz csajt választottál :D :(
2014. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!