Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés fázisában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés fázisában nem szabad kimondani, csak éreztetni a nővel, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert régen nekem mindig azt mondták, ha tetszik egy nő, mond meg neki és hívd el találkozni.

Manapság meg azt hallom mindenhol, hogy ez elijeszti a nőket, mert azt hiszik csak a szexre kellenek.

Akkor hogy van ez?

Régen nem is szexeltek az emberek?:)


Tehát randira hívás előtt meg után sem szabad kimondani, mert mivel egyértelmű, hogy tetszünk egymásnak, ez csak megölné a játékot?

Inkább éreztetni kell ezt?

Aztán az ágyban már mondhatom, hogy gyönyörű?


2012. dec. 2. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha túl sokáig húzod, elveszítheted. Nekem nem kéne,hogy gyönyörű meg ilyen hülyeségek. Max. annyi, hogy tényleg tetszel nekem. Ennyi elkéne legalább. De lehet én régimódi vagyok. Vagy legalább hívja randinak a randit. És dehogy ölné meg.


Ha nekem valaki az ágyba mondaná csak! hááááttttt tudod, számomra az azt jelentené, hogy akkor vagyok csak szép és akkor tetszem neki ha ágybabújunk.

Szerintem ez utóbbi inkább a mai tizen-huszonévesekre érvényes csak, hogy az ágyba kell mondani.

2012. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez sokmindemntől függ. A közlés módja sem mindegy. Egy kedves dicséret, mint pl h megmondod neki, hogy csinos, még nem vészes. De ha azzal kezded hogy "szia jól nézel ki" nem biztos h a legjobb döntés. Nah meg azért a bókokat sem kell túlzásba vinni, és a külső mellett a belső értékeket is dicsérni lehet. Persze mindent csak mértékkel. :)
2012. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát,én nem szoktam játszani a színekkel,megmondom,hogy kell,ha én is kellek neki,akkor randi lesz belőle,ha nem,akkor elvállnak útjaink.Én kb fél óra után,vagy méghamarabb szoktam rátérni a pasija van?kérdésre.ÉS ilyenkor már vágják,vagy már az elején,hogy nem csak haverkodik az ember.Sajnos eddíg vagyes sikerekkel,nem mindenkinek jövök be külsőre,akinek meg igen,vagy házas,vagy pasija van,de olyan is van,akivel minden rendben ment.Az ismerkedés 2 szabálya: 1:tényleg megismerni akard,nem csak megfektetni.2:nincs több szabály.
2012. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!