Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzek így?

Figyelt kérdés

Átlagos srác vagyok, miért nincs barátnőm ? Most csak azért mert csúnya vagyok, szegény és alacsony ezek tényleg kizáró okok ????


Csak normális választ jó??



2012. nov. 29. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem emiatt
2012. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
CSúnya,szegény,alacsony? Valószínűleg ez az ok.
2012. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ezért, most írtad le. Amig magaddal nem vagy megelégedve, senki sem lesz veled, ezt jegyezd meg. Ha lelkisérült vagy, javíts rajta, barátnő kell? előbb szerezz munkát. Nem muszáj szegénynek lenned, lehetsz egy áltagos ember. Attól függ, ki a célközönséged nők szempontjából. Ha van munkád, már nem vagys szegény, igaz gazdag sem, de a szerencsére a legjobb dolgok ingyen vannak az életben, nők, szerelem és szeretet, barátság stb.. Szedd össze magad, nem lehetsz annyira csúnya, hogy ezt hangoztasd. Minden nap mondd el magadban, hogy igen is jól nézel ki, és tégy is meg mindent ezért. Légy ápolt, jó illatú és öltözz normálisan. Ehez nem kell gazdagnak lenned, és ami a legfontosabb viselkedj rendesen, és ne kapaszkodj az emberekben, hagy hogy csak úgy alakuljanak a dolgok, és minden rendbe jön.

28/F

2012. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit nem érő válaszokat!!
2012. nov. 29. 21:35
 6/13 A kérdező kommentje:
bocs 4es nem neked írtam. Van munkám és próbálkoztam csomót de egyszerűen a mai nőknek csak a pénz meg a külső számít.
2012. nov. 29. 21:36
 7/13 anonim válasza:

Türelem, ez nem lóverseny, egyszer csak eljön a te időd, ne aggódj, addig is érezd jól magad! ;) és bízd magad az ösztöneidre... ha tetszik menj oda, beszélgess, a nőknek csak a szája nagy, de a legtöbb normális pasit keres, aki szereti, és vigyáz rá, csak tudod a trend... az nem engedi meg, hogy ezt kiteregessék a hétköznapjaikban...


4-es

2012. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, azok nem gondok, az a gond, hogy átlagos vagy...
2012. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmit se érő válasz..

Nem azt kérdezted,hogy a kicsiség,szegénység,csúnyaság kizáró okok-e? DE IGEN B*EZDMEG.

Mi a bajod?

2012. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó de akkor most mit csináljak nagyon szeretnék már egy barátnőt!!!
2012. nov. 29. 21:53
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!