Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a mai 14-16 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai 14-16 év körüli lányok?

Figyelt kérdés

Facebook-on ismerkedem lányokkal (sajnos csak a netes ismerkedésre van lehetőségem egy ideje már), de ha rájuk írok, alig van, aki normális stílusban, úgy, ahogy én is közelítettem feléjük írna vissza. Most az a menő, hogy minden kedves srácot bunkózással, anyázások útján koptassanak le vagy ezek a lányok fiúgyűlölőek?

Ezek után komolyan elgondolkozom, hogy lehet mindegy lenne, ha bunkó módon, megdugnálak kislány típusú szöveggel nyitnék, ha ők így, akkor én is így állok most már hozzájuk.

Úgy látszik sehol sincs olyan lány, aki örülne egy őt szeretni tudó, komolya kapcsolatra vágyó srácnak, lehet a menő páwák meg a bunkó, izmos verekedős arcok példáját kéne követnem.


2012. nov. 27. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az izmos, menő arcoknak nem kell a FB mögülről próbálkozgatniuk...
2012. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hol élsz:D Én 13/L vagyok de mifelénk az ilyen fiú ritka és szerintem minden lány ilyen fiúra vágyik! Szóval kitartás majd csak találsz egy lányt aki megbecsül.:)
2012. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 évesen most bocsi ezért de te még azt sem érted mire gondolunk...
2012. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A kérdés 14-16 éveseknek szól, lehet hogy én egy évvel fiatalabb vagyok de szerintem ha egy 14 éves megérti akkor én miért ne érteném? Miért hiszi mindenki azt hogy 13 évesen annyira buták és éretlenek vagyunk hogy nem értünk semmit? És mi van ha nekem érettebb a lelki világom, több mindent átéltem már mint a velem egyidősek?
2012. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy buta vagy csak hiába hogy kevésnek tűnik azaz 1-2 év az hatalmas mérföld kő.15-16 évesen esel át ezen az egészen nem hiszem hogy te 13 évesen izomból bulizol szarráiszod magad ismeretlenekkel smárolsz meg dugsz meg hasonlók ahogy mai hasonló korú lányok többsége él.És ezért van ez a viselkedés ..
2012. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
változott a világ,sok pasiba csalodtak. 18/F
2012. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem nem kell bunkónak lenned ahhoz hogy megszeressenek a lányok csak annyi hogy ne fb-on ismerkedj mert én azt vettem észre hogy ott mindenkinek elég nagy arca van de szemtől szembe meg nem mernek szólni... hidd el sok lány vágyik kedves, szeretni tudó fiúra ne add fel!
2012. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!