Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitség, a barátomnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség, a barátomnak nem egy pár nap mulva szülinapja és nem tudom hogy mit vegyek neki, elvégre meg van mindene és nem tudnék olyan dolgot ki találni ami neki nincs meg segitettek nekem?

Figyelt kérdés
segitsetek mert el vagyok veszve, plusz az ágyban is kéne valami ujjat produkálnom , kérek mindenkit hogy aki ezt a kérdést olvassa , az irjon, és segitsen hogy mit vegyek a barátomnak, és hogy estére mit is találjak ki,
2009. aug. 17. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ajándékot is akarsz venni, meg az ágyban is meg akarod lepni, akkor akár kombinálhatod is a kettőt, valami nagyon sexy rucival, amiben az ágyban várnád. ;)
2009. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legyé' te at ajándék.. nekem bejönne:D
2009. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eheto tanga sexshop!
2009. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat is lehetne csinálni,hogy előhivatod a közös képeiteket,vagy csak magadat:D és felragasztod egy nagy kartonra és irogatsz alá akármiket:D Véleményem szerint tökjó:D és nem olyan "sablon" mint pl a karkötő,bögre,parfüm és a társai.

18/L

De bocs ha gyerekesnek találod,nem tudom hány évesek vagytok:P

2009. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az az ötlet nagyon tetszik hogy én legyek az ajándék, de azt hogy is csináljam?
2009. aug. 17. 21:50
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként 20 éves vagyok ő meg 31
2009. aug. 17. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél szexshopban vmi szextársast és akkor a program is megvan estére + az ágyban is lehet,h újdonság.
2009. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!