Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a srác?

Figyelt kérdés

Vagy nem is akar semmit? 1 hónapja lekoptatott, de úgy csinál, mintha nem történt volna semmi, és bejövök neki.

Igen, már egyszer kiírtam a kérdést, csak nagyon hülyén fogalmaztam.


2012. nov. 24. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mint most. :(
2012. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamit biztos akar.
2012. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ha megkeres,ír,vagy megszólít,akkor akar valamit.ha nem,akkor ne is gondolkozz rajta.
2012. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akárhányszor lâtjuk egymßst, koszon nekem. Ha meg olyanja van, akkor le is all beszelgetni. Mindig aranyosan, vidaman koszon. En neha eleg flegman valaszolok neki, de masnap ugyan ugy koszon. Szval nem sertodik meg(?) semmin.
2012. nov. 24. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
ez az 1 hónapja lekoptatott pontosan mit takar?
2012. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt takarja, h 1 honapja beszelgettunk, kozoltem vele, h "tetszel nekem" , erre a valasz pedig az volt, h "nekem nincs idom baratnore" .
2012. nov. 25. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak illemből, kedvességből állt veled szóba akkor, amúgy nem AKAR SEMMIT!
2012. nov. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem akartam. Tényleg sajnßlom!
2012. nov. 27. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!