Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg úgy vannak a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg úgy vannak a lányok, hogy az olyan pasikat kedvelik inkább akiknek nem is kellett megdolgozniuk a jó külsőért és a sikerért, hanem mindent ölbe kaptak?

Figyelt kérdés
Nem az érdekli őket, hogy dolgos és munkás legyen a pasi, aki kemény munkával emeljen 35 körül rendes családi házat a fejük fölé. Hanem olyan pasit szeretik inkább, aki alapból nem tett érte semmit, hanem apuka az egyetem elvégzése után a vett neki egy 30-40 milliós lakást ajándékba. Nem érdekli a legtöbb lányt, hogy honnan van az a pénz, csak van és kész és hurrá hangulat van. A másik meg, ugye ezek a pasik helyesnek születtek, jó génekkel, alig kell heti 1-2 órát lejárniuk unalmukban kondiba, hogy kisportolják magukat. Aztán meg hencegnek a lányok, hogy az én pasim ilyen meg olyan kitartó és kemény munkával lett ilyen sportos. Az meg iszonyat nagy előny ha arcra is helyesnek születik. Az sem érdekli őket, hogyan végzi el a fősulit egyetemet, hanem elvégzi és megy hencegni a barátnőinek, hogy mennyire okos az én pasim. Közben meg apuka a pénze által nyomta a diplomát a fiacskája kezébe. Ugye apuka nagyvállalkozó, havi több millió ftot pakol zsebbe, de arra van esze, hogy a Passattal iskolába járó fiacskája megpályázzon mindenféle szoctámot, Bursát stb-it. Aztán meg is kapja (a rászoruló meg sokkal kevesebb támogatást kap)a legmagasabb összeget, mert minimálbéren vannak bejelentve és megint hurrá az élet, még több pénz van. Sajnos azt látom, hogy a rendes lányok, vagyis annak tűnnek, is kezdenek megbuggyanni, és mikor az egyetem előtt megáll egy páwa az új autóval 20-22 évesen (természetesen nem ő vette), akkor mindig egy fullos csinos, nem cicababa csaj száll ki belőle. Aztán újabb és újabb ilyen jó kocsis pasik érkeznek reggel az órák előtt és kivétel nélkül mindegyik mellől kiszáll egy csinos lány. Az a nagy gond. hogy ezek legtöbbször nem is cicababák, hanem az átlag lányok is ráharapnak a csalira. Ti is látjátok ezt, hogy az egyetemista, fősulis átlag lányok nagy része is kezd ilyenné válni? Mi az oka, ha tényleg lehet ilyet tapasztalni?
2012. nov. 23. 17:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azt mondják a lányok, hogy peched van, mert se nem helyesnek, se nem gazdag családba nem születtél. Aztán azzal nyugtatgatják a fiúkat, hogy legyél magabiztos (mire fel?) kedves, rendes és bomlani fognak utánad a csajok. Ez lehet így van, csak nem a valóságban, hanem a mesékben. Valóságban ritkán látni lányokat, akiknek elég a kedvesség, ha nincs oltári nagy dumád, jó arcod, jó ruhatárad, autód stb. A kedvességgel általában az ismerős és nem gazdag pasik is mindig a feneküket szokták kitörölni, mert úgy átnéznek rajtuk a lányok (még a csúnyábbak is), mint a huzat.
2012. nov. 23. 17:12
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha az ilyen lányokat előbb észreveszitek.

És azt is sajnálom, ha a normálisakat nem veszitek észre.

Igen azt tudom,hogy egyre több ilyen van fiúból, lányból.

Ez van, keresgélni kell tovább.

2012. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha az ember már 30. jára is ebbe bukik bele akkor nem fárad el? Mert ha van 50 lány, abból 42-43 tuti ilyen, és ugye ha egy ember ebből kihúzza azt a 43 at, akkor elkeseredik összeroskad és már a 44. nél már be sem próbálkozik, mert minek.
2012. nov. 23. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni, hogy hogy lehet negyvenedszerre is ugyanolyan lányba belefutni. Most vagy én vagyok túl optimista(mert nem tudom elképzelni azt,hogy mindig ugyanolyan lányba belefutni), vagy tényleg ennyit változtak volna a fiúk és lányok?

Akkor én még is miért látok olyan kapcsolatokat, ahol mindkét fél egymással harmonikusan élnek együtt. És nincs saját lakásuk, nincs autójuk, és még csak nem is pénzesek.

2012. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy ezeket kedvelik, hisz az egyetem pénz, hetente kétszer beveszi a cumit a csaj, a csávó meg pénzeli

Hangsúlyozom nincs olyan nő, akit ne lehetne megvenni, akár kocsival pénzzel jó dumával, mert hamarabb megkapja a csaj azt amit szeretett volna egész életben, egy gazdagtól mint egy középosztálybeli munkástól

Hány olyan van hogy összefekszenek az egyetem díjáért, Random hapsikkal...


Ezek mindig igaz és valós tények, amiket nem ezen az oldalon kell boncolgatni, figyeld meg, akik jönnek majd válaszolni, garantáltan szemedbe hazudnak seperc alatt, hogy Őket nem a lóvé izgatja, hanem ezek a jelzők "Lehet pattanásos, vékony, szemüveges, kövér csak őszinte legyen és ne csaljon meg"

Itt az oldalon, nagyon rendes normális jól nevelt munkásszülők lányai fordulnak meg, és pont ők hangoztatják hogy beérik egy pénztáros fiúval is, a bmw-s gyerekek helyett :)

20/F

2012. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát elkezdtem irni egy hosszú választ, de sztem felesleges, mert egy másik kérdésnél probálkoztam az ellenkezőjét bebizonyítani, nem sikerült.

HA igaz lenne amit írsz csupán logikus következtetéssel, akkor cicababák gazdagokkal járnak és mostmár az átlag lányok is akkor nem Magyarország lennénk hanem Svájc, ennyi gazdag ember fia nincs itthon!

2012. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Még egy ilyen "A lányok CSAK a pénzre mennek" kérdés és tökön szúrom magam... Egy ember van ennyire elborulva, hogy naponta 2-3 ilyen kérdést feltesz, vagy 3 "megmondó embert" is idefújt a GYK-ra a szél?


Amúgy Mendel óta nem láttak ekkora genetikust, mint pl. a mostani kérdező.

Idézlek: "A másik meg, ugye ezek a pasik helyesnek születtek, jó génekkel,"


Eszem f@szom megáll! A pénz hogy a fenébe kapcsolódik a génekhez? Mi ez a baromság, hogy a gazdagoknak helyes/szép gyerekük lesz? Mi van akkor, ha egy szegény, csúnya gyerek szülei megnyerik a lottót? A kistesó már topmodell lesz? Vagy fordítva, ha egy gazdag család egyik napról a másikra mondjuk egy tőzsdekrach miatt elveszti a vagyona tetemes részét, akkor ez olyan mélyreható változásokat indukál a genomjukban (ráadásul a csírasejtekben), hogy csak ronda gyerekük lehet? Ezt valami kísérlettel támaszd már alá, és akkor a Nobel-díjjal járó zsetonból veszel egy "pöpec személygépjárművet" és úgy megdöngeted az egyetem lányállományát, hogy még 20 év múlva is visszhangzani fognak a falak...


És ha már kocsi: felétek a lányok még ilyen esős novemberben is kint ülnek csordástól az egyetem parkolójában és lesik a prédát? Ha beáll egy 5 milliótól drágább autó, akkor rögtön rácsapnak, mint éhes tyúk a forró takonyra? El tudom képzelni, hogy két csinos lány sétálgat, majd megszólal az egyik: "Te Gizi, odaállt egy 7-es BMW, rohanjunk oda bájologni".


Másrészt, hol ismerkednek ezek a srácok ilyen "fullos" (hű, de utálom ezt a szót, amúgy mifelénk csak a rajcsávók használják) lányokkal? Ha nem a parkolóban, hanem pl. egy szórakozóhelyen, akkor te is hasonló esélyekkel indulsz. Miért? Mert szinte senki se megy kocsival bulizni (elvégre részegen nem illik vezetni, a haverok is inkább innának, nem sofőrködnének, a kocsit pedig egy estére egy szórakozóhelyen hagyni elég merész vállalkozás, mert másnapra jobb esetben csak lehugyozzák, rosszabban pedig rongálják) illetve senki se megy csak azért a földhivatalba az ingatlan tulajdonlapokért, hogy az esti buliban magára tűzze...


És egyetértek a 17:42-essel: Ha minden fiú, akinek szép barátnője van, ilyen gazdag lenne, akkor itt minimum Svájci életszínvonal lenne. Oké, hogy vannak pénzéhes r*bancok, de azért korántsem ekkora arányban, mint ahogy itt 1-2 kérdező feltételezi.


24F

2012. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van! Pont ezt látom és emiatt tele vagyok feszültséggel. Igazából már hányingerem van bejárni az egyetemre...(megjegyezném, hogy közel kösztársaságis átlagom van műszaki karon). Nem tudok olyan ruhákba járni, autóval mászkálni és saját lakást venni. Busszal járok a városok között és a koli-suli között is.

Igazából egy retentően önfejű srác vagyok, akinek van önérzete bőven..... Annyit tanácsolok a magunk fajtának: Nem vagyunk kevesebb, mint egy gazdag gyerek és soha nem is leszek a saját szememben. A suli jól megy és dolgozok is mellette (vettem egy régi, de szép motort a saját boldogságomra) és szeretek sportolni, ami fi..om sincs, hogy milyen génjeim vannak hozzá, de látszik az alkatomon és szépek az ütéseim is bokszedzésen.

Mikor magad alatt vagy, próbálj meg arra gondolni, hogy ott van benned is valamilyen tudás és ezt nem lehet elvenni. Ezzel több vagy, mint az átlag! Ez sok minden lehet, de találd meg benne az örömöd és ez a lényeg! Nem csajozok, mert egy nő ezt nem érti...., nekik ez nem számít! Őket ez nem érdekli!

Az, hogy rendes vagy, azzal azt mutatod ki, hogy gyenge vagy és hogy mások könnyebben érvényesítik rajtad az akaratukat! Ezt tudom, mert én is rendes vagyok és mikor várok valamire, akkor a fontoskodók észre sem vesznek. Érzem magamon, ha bunkó lennék néha és ráförmednék ezekre az emberekre, akkor sokkal jobban tudnék érvényesülni! A magunk fajtáknak nem való az egyetem...., és ezt érzem magamon, mert tele vagyok ellentmondásokkal. Nem érzem magam sehol sem jól és mindíg csak a negatív oldalát látom a dolgoknak! Ez az egyetemi én vagyok itt a menő csávó és én meg a Barbie dolog már a pofámon jön ki és undorodom ettől a miliőtől!

2012. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És a hozzálláson is sok múlik..., az enyém rossz! De vannak emberfajták, akik ezt így kezelik! Én nem tudok boldog lenni, vagy boldognak látszani, mikor a tö.öm tele van valamivel! És amúgy ez nem csak a nőkre igaz..., én 1-2 gazdag ficsurtól az autót, motort... sajnálom. Azért sajnálom, mert nem érdemli meg, mikor egy rakás szerencsétlenség az egyetemen. Tök sötét és a munkahelyén a háta mögött röhögik ki, hogy mit rajzolt, mondott....

És az háborít fel, ha ő néz le engem!

És igen, kedves 7-es válaszadó! Kb. egy hete mentem az egyetemre a busszal és azt hallottam egy lánycsoporttól, hogy az milyen BMW ott a parkolóban?(nem mindennapos eset, de 1héten egyszer belefutok a suliba egy ilyen csoportba) Én elhiszem, hogy vannak rendes lányok az egyetemeken. Olyan 10-ből 1, max. 2! De a maradék 8-9 az azt nézi, hogy a másik srácnak X5-öse van, mikor a másiknak csak 3-as BMW....

Az egyetemen ezeknek a lányoknak a száma halmozottan óriási. Igazából vagy találok majd egy rendeset, vagy nem..., nem rinyálok, csinálom a dolgom, mert nem ba..om el anyámék amúgy sem óriási vagyonát!

2012. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A 17.31 es és a 18.58 as is úgy látom, hogy átlátja amit írok és tapasztalok évek óta. Ezt szerintem mindenki tudja mélyen magában, hogy így mennek a dolgok, de mégis azt írja le a legtöbb ember (talán csak megnyugtatásként),, hogy ne foglalkozz velük, legyél kedves, rendes úriember és rád talál a szerelem. Próbálok így is tenni sokszor, de ez inkább mesébe illő dolog, és a való életben ritkán találkozok hasonló mentalitású lánnyal. 10 ből 7 lány partiból partiba esik, a másik három pedig elveszlik. Miért is? Mert a maradék 3 ból az egyiket megfűzik a partis csajok, hogy jöjjön le ő is néha bulizni és előbb vagy utóbb ő is integrálódni fog és beleolvad ebbe a közegbe. A maradék kettő közül az egyik otthonülős és kiközösített, szinte soha nem lehet ezzel a típussal találkozni, mert a 4 fal között éli le a 3/4 ed életét és munkamániás. A maradék egy pedig duci lány aki ápolatlan, nem szívesen kezd vele szinte semmilyen pasi sem. Ezért rendes és megfelelő külsejű lányt találni, kegyetlen nehéz szerintem.
2012. nov. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!