Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fiatal felnőtt srác létemre, csak a fiatal tiniknek jövök be az ilyen 13-15 év körülieknek, nem vagyok pedofil, így sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

hát gondolom éretlen vagy.


mondhatnám, hogy azért mert biztos fiatalabbnak nézel ki, de ez hülyeség magamból kiindulva.


23 vok, 16-17nek néznek,de volt már belémbolondulva több nálam idősebb nő is,

2012. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nehogy kikezdj velük. Azok gyerekek, ember! Inkább keress egy 18-20 évest. Azok se túl értelmesek, de mégis!
2012. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyha 18-19éves vagy nem olyan gáz egy 15éves lánnyal de ha 22-24 vagy akkor az már kicsit gáz,és durva
2012. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

22 vagyok és legutóbb is, lementem bulizni és egy 14 éves kiscsaj kézenragadott és hozzám simult. Meg sem tdutam szólalni, már egyből nyomult a kiscsaj. Azelőtt meg egy 13 éves szintén buliban ittas állapotban kérte, hogy kísérjem haza, na és közben végig faggatott, kérdezőskodött felőlem.

De nem értem, hogy a koromblei lányok meg miért nem vesznek még észre sem, nekik miért nem vagyok jó, én úgy sezrenék mondjuk egy érett, vonzó, nőies külsejű 21 éves barátnőt, de ők mintha lenéznének vagy nem is tudom, de olyan más, mintha egy tini környezetben lennék, ahol mindig van egy-két kiscsaj, aki szemez velem, ha más nem is történik.

2012. nov. 22. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad! 18 év az alsó korhatár. Azok se normálisak, de legalább megronthatod őket legálisan.
2012. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok ugyanez, csak (talán) ritkábban érdeklődnek a kis csajok mint nálad.

De én elfogadnék egy ari 14 évest :D Mondjuk nem bármilyet... valszeg tényleg éretlen vagyok... pedig nem is érzem azt... :/

2012. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!