Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti, lányok mitől lesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, lányok mitől lesztek szerelmesek egy fiúba? Elég a jó külső és egyből beleszerettek a srácba vagy valami más a kulcs?

Figyelt kérdés
Én fél éve még akármelyik lányba bele tudtam volna szeretni, aki adott esélyt nekem és kedves volt velem, de azóta annyit csalódtam a lányokban, hogy most is az a lány, akivel randizgatok nem vált ki belőlem semmilyen érzelmet, csak szexelni akarok vele, de vajon a lányoknál hogy van ez? Mitől lesznek szerelmesek, mi kell, ami kiváltja ezt bennük a fiú felé?

2012. nov. 19. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyen kiállása, kedves természete. Nálam kb. ennyi, de ha első perctől érződik a szimpátia, akkor van rá esély. Nem mondanám, hogy a külső elsődleges, mert ugye mindenkinek más jön be. A vonzó külső nem elég, mert ok, hogy tetszik, de attól még nem vagyok belé szerelmes.
2012. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon összetett dolog mitől találjuk vonzónak a másik nemet. A nők számára a párválasztás mindig ugyanazokon az elvárásokon alapszik, potenciális apa, férj keresése. Kivéve a diszkókban meg a koncerteken, ahol csak kalandra vágynak.

Jó férj és apának való férfiak olyanok, akikben van férfiasság, mivel a családalapításnál tudat alatt is olyat választunk, aki a legférfiasabb, legnagyobb, legdominánsabb hím, mivel az ő génjeit örökíti tovább a gyermek. A férfias férfit hagyományosan a következők jellemzik: magabiztos fellépés, bátorság, erő.

A jó apuka jellemzői pedig: gondviselés iránti vágy, érzelmesség, biztos alapokon nyugvó anyagi háttér, hosszútávú tervek, teljes testi épség.

Ezek minden nőnél alapszempontok, még akkor is, ha ezt önmagukban nem fogalmazzák meg.

A többi már csak a körítés, és abszolút egyéntől függ, hogy valaki az olyan pasit bírja e, aki színházba jár vele, vagy az olyat, aki motorosszáguldásra viszi...

2012. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz, én férfi volnék, de szerintem a szerelembe esésnek nincsenek olyan meghatározott feltételei, mint bizonyos külső vagy belső tulajdonságok. Én életem során háromszor éreztem szerelmet, de maga az érzés is kicsit más volt minden alkalommal, és mindhárom lány/nő is más volt külsőre, belsőre egyaránt.

De eleve, még azt sem sikerült igazán jól megfogalmazni senkinek, mi maga a szerelem.

2012. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az hogy a fiú jól néz ki az nem annyira fontos, kedvesnek vagy viccesnek is kell lennie.
2012. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos hormonok miatt alakul ki a szerelem.

Sok minden befolyásoló tényező, a szépség annyira nem, de ne hányjam el magam tőle, és ha mellé passzol a belső is, akkor nyert ügy van.

2012. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos, én egy csúnya, alacsony, nagy orrú gyerek vagyok és már általános sulis korom óta egy lány sem volt újra szerelmes belém és hiányzik már nagyon az, hogy én is keljek egy lánynak, ahogy más fiúk.
2012. nov. 19. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalam sokat szamit a kulso de van amikor a belso jobban megfog. Nemreg beleestem egy sracba aki hat hogyis fogalmazzak nem olyan szep,de olyan jofej es szivesen osszejonnék vele,de szerintem tart tolem..es tok szep gondor haja van :)
2012. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy nem tudom, miért szeretem. (van egy ilyen idézet is:)) mindenért.. külseje is számít, meg ha még nem is nagyon ismerem, legyen jó fej, kedves, aranyos, vicces..:)
2012. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!