Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van szebb lányoknál, tulajdonság alapján?

Figyelt kérdés

Szimpatikus tulajdonságok alapján, lehet e meghódítani női szíveket? 19 éves vagyok. sportos, átlagos kinézetű. Alter, indie rock zenét hallgatok, és pesti lakosi. Jó humorérzékkel. nem cigizek, alkoholt minimálisan fogyasztok.

Illetve az életfelfogásom is komoly. Ezek alapján létezhet olyan h olyan lánnyal jön össze aki kinézetre jobb srácot kaphat meg mint én? Eddig volt 2lány akivel összejöhettem volna de elrontottam..lassan jó lenne egy párkapcsolat. Esetleg hol lehet hasonló tulajdonságú lányokat találni?:D Mert sajna sose találtam ilyet.



2012. nov. 8. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek nekem tetszenek. Esetleg képet kaphatok? :)
2012. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én speciel "lesz@rom" hogy nézel ki. A lányok többségét nem ez érdekli.


Kérdés: Mennyire vagy TÖKÖS és FÉRFI! Mert-e LÉPNI! Megmered-e CSÓKOLNI! Vállald már fel magad és érzéseidet. Ne nekem keljen a seggedet rugdosni.


A lányokat totál nem az érdekli, hogy hogyan öltözöl, milyen zenét halgatsz. Őket az érdekli, mennyire vagy magabiztos, talpraesett. Mennyire vagy felkészülve az életre és képes vagy-e biztonságot (lelki) nyújtani számára.

2012. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

talpra esett nem hiszem hogy az lennék. nem lehet mindenki oly tökéletes, illetve ez gondolom kialakul, mikor élesben kell alkotni.


"Mennyire vagy felkészülve az életre és képes vagy-e biztonságot (lelki) nyújtani számára."


Lelki dolog az biztos menne, mivel hát..romantikus alkat vagyok..lehet túlságosan is..az életemet pedig az utóbbi 2 évben tervezgetem. Eddig minden úgy megy ahogy kigondoltam. Viszont én a tulajdonságokra is megyek..szóval legyen egy lánnyal közös tulajdonság, hiszen ez is fontos. Nálam nagyon is.

2012. nov. 8. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tudod mit? Írj le a gyengeségeidet, erőségeidet, hiányosságaidat. És gyúrjál rá. :)
2012. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es ! Jókis ösztönző duma, arra jó,hogy fel legyél pontozva, de mindenképpen kamikaze akcióra szugerálni a kérdező emberkét azért nem biztos ,hogy okos dolog.

Kb. ugyanannyi esélyed van, mint bárkinek. ATtól függ, hogy a partnernek mik az elvárásai, mi az igényszintje, mennyire van az egyes klisé kategoriákkal besokallva, mennyire stresszel a csúcskategoriától, és ezáltal mennyire hajlik inkább a középszerre. Nem , nem célozgatok, hogy te az vagy, mert nem ismerlek, de te írod, hogy nem vagy egy nagy reccsentés. Amúgy ha ez megnyugtat, véleményem szerint 10 ből 8 jónőnek nem egy nagy csattanás a palija. Ezek a tipikusan bevállalták, aztán csodával határos módon összejött nekik a punciélmény. Ennyiről van szó.

2012. nov. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!