Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a párommal télen? Valami ötletek?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy már most elég hideg van. Általában plázákban vagyunk, elmegyünk mozizni vagy beülünk egy gyorskajádába. De azért mi sem vagyunk gazdagok, nem telik erre 2-3 naponta. Az a kérdésem, hogy hova tudnánk elmenni viszonylag olcsón, ahol mind a ketten jól érezzük magunkat? És hosszú program? amivel el lehet tölteni egy délutánt például :) Már nincsenek nagyon ötleteink. Egymáshoz nem tudunk menni, mert az én szüleim utálják a párom, és a párom szülei is engem. :/
2012. nov. 7. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Például korizhattok.
2012. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek nagyokat sétálni, télen-nyáron. Szerintem tök hangulatos tud lenni, amikor már sötét van (persze akkor, ha biztonságos helyen laktok), és kézen fogva sétáltok, esetleg friss péksütit vagy teát/kávét/forralt bort iszogatva.

Amikor leesik a hó, akkor a legjobb: hóembert építünk, hógolyózunk, szánkózunk, mint a gyerekek, már alig várom.

Esetleg nincs valami baráti pár, akivel négyesben tudnátok lógni? Ugyan nem lennétek kettesben, de az is nagyon szórakoztató (és esetleg hozzájuk felmehetnétek).

2012. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Még tinédzserként én is voltam hasonló helyzetben, mi akkoriban sokat sétáltunk a természetben, szép és elhagyatott helyeken, lopott tapizások, ölelések, majdhogynem petting, nagyon izgalmas volt.
2012. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adapter007 válasza:

Hát, voltam valami hasonló helyzetben én is. De annyira szerettünk beszélgetni és sétálni, hogy nem is érdekelt annyira minket, hogy hideg van. Ha mozijegyre telik, vegyél inkább egy termoszt a meleg teának és öltözzetek fel...

Ha esik az eső, macerásabb a szitu, kell keresni fedett helyeket (nem vagyok rá büszke, de jó móka volt anno belógni az ovi udvarára a játék faházba)


De legfőképp találjátok ki, kit miért utálnak otthon, és hogyan lehet rendbe rakni, mert egy boldog kapcsolathoz hosszútávon a stabil családi háttér is kell(het)

2012. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A szex nem jó program?
2012. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudunk sportolni mind a ketten bénák vagyunk, mint a pokol.. ezen is szoktunk viccelődni, hogy milyen szerencsétlenek vagyunk. Nagyon sokszor szoktunk sétálni, de egyszerűen szétfagyunk. Ott a kabát, pulcsi, sál, kesztyű és nem lehet meglenni. Néha egymást melegitjük fel úgy, de ez sem állandó megoldás, csak ameddig megállunk! :P mind a ketten suli után érünk rá, és csak én vagyok budapesti, a párom Budapest melleti faluból jön be minden nap és 11-kor megy az utolsó busza, így az esti séták is kilőve sajnos, pedig régebben sokat csináltuk! :) Még válaszokat kérek kérlek, ezek eddig mind hasznosak voltak, mentek a kezecskék! :)
2012. nov. 7. 15:27
 7/8 anonim válasza:
Nézzetek meg egy jó filmet aztán süssetek valami süteményt.
2012. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pretty_Fighter ***** válasza:

Vagy beülhettek egy teaházba,viszonylag olcsó és nagyon hangulatos.

Van a Sirius teaház a kálvin térnél,az nagyon jó:)

2012. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!