Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha úgy nézek ki, mint Ian...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy nézek ki, mint Ian Somerhalder, az jót jelent?

Figyelt kérdés

Egy csomóan mondták már, h úgy nézek ki, én meg mindig lusta voltam utánakeresni, h ki az. Na most megtettem. És hát eléggé sokkolt, h egy ilyen nyálas kinézetű hímrimgyóhoz hasonlítanak.O.o

Szerintem én azért nem nézek ki ennyire "jóól" o.O :D


2012. nov. 5. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:

anyámnak bejönnél :D


Szerintem ő nem igazán férfias. Bár a média gőzerővel el akarja adni, mint valami megtestesült nedves álmot. Csak az egész annyira izzadság szagú. Minden esetre, nálam nem itt kezdődik a férfi.


23/L

2012. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát , már ne is haragudj, de arról senki sem tehet, hogy hogy néz ki! Az h a pofám olyan, hát így születtem. Az meg h vékony vagyok, ilyen az anyagcserém. Viszont gyúrok, úgyhogy mégis van rajtam valami. Nem a kinézet alapján dől el sztem, h férfias vagyok v. sem.

Én nem tinibálvány akarok lenni, hanem egy normális kapcsolatra vágyom.

2012. nov. 5. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
örülj neki
2012. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
öreg felteszel egy kérdést a külsőddel kapcsolatban és az első válaszolót leoltod,hogy nem csak a külső számít? milyen dolog ez? felesleges akármit is tenned,gyökér vagy,gyökér is maradsz örökre
2012. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Hány éves vagy?

2. Nemolyan rossz, neked is csak azt tudnám mondani, hogy örülj neki, hogy nem Gérard Depardieu-höz hasonlítanak (btw semmi bajom a színésszel magával)

3. A szemeid is olyan kékesek, mint azé akihez hasonlítanak? *-*

2012. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, kék.

De mi az hogy nekem is csak ezt tudod írni?

Még kinek? :D

2012. nov. 5. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:

1. kérdést átugrottad xD

ééés nemtudom, már volt valaki akit egy színészhez hasonlítottak az ismerősei. :D

2012. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen nagyon jót *--* :D

nagyon szeretem Ian-t :D

küldesz képet? :$$

16/l

2012. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
küldj képet privátba! :))
2012. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!