Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akarom! Akarom? Mar nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarom! Akarom? Mar nem tudom h ferjhez akarok-e menni hozza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleinte megorultem erte. O volt a mindenem. De idovel gyengult ez az erzes es most ahogy mar kozeleg az eskuvo,ott vagyok h nem tudom barmit is erzek-e iranta. Most mit csinaljak, fujjam le az egeszet? O basszus segitsetek!

2012. okt. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg!

Az érzések ilyenkor természetesen összekuszálódnak. Nem írtad le a korodat, de gondolom már nem 20 éves egyetemista vagy.

Magadban kell letisztáznod a dolgokat.

Mondd meg a párodnak, hogy egy hétre el szeretnél tűnni, csak hogy kell egy kicsit a magány. Ez alatt az idő alatt utazz el valahova, vegyél ki egy szobát és csak magadra koncentrálj. Ha nagyon emberszerető tipus vagy, akkor a legjobb barátnőddel tartsd a kapcsolatot ez alatt az idő alatt, de a családnak, a szüleidnek csak egy sms-t küldj hogy jól vagy és hogy most jó kicsit egyedül. A munka is kizárva! A párodnak mondd meg, hogy ez alatt az egy hét alatt ne keressen, ne hívjon, menjen el a haverjaival pókerezni avgy amit akar. Most lehet furcsának tűnik, de hidd el. Mire hazamész tudni fogod mit csinálj! Tudom, hogy helyesen fogsz dönteni, ha ezt végigcsinálod! :) sok sikert és remélem boldog leszel!

2012. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés, de ha nem vagy biztos az érzéseidben, akkor most lépj és fújd le.. esküvő után késő lesz ezen gondolkodni, bánkódni. Természtesen le kell ülni és komolyan meg kell beszélni a pároddal!
2012. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kell egy kis magány. Egy hét talán nem de 2 nap legalább. És nem otthon, menj ismerőshöz vagy 2 napra utazz le/fel valami kis falvacskába és felejtsd el az esküvőt tedd tisztába magadba a dolgokat.
2012. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!