Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnője van. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta tetszik egy két évvel idősebb srác. Gyakran látom,hogy engem néz. Sőt van,hogy a barátnőjét ölelgeti és rám néz. Tudom,hogy barátnője van és ez nem helyes. De egyre többet gondolok rá.

2012. okt. 25. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor még gondolj egy darabig.ne pofátlankodj te bele, várd meg azt amig a srác kezdeményezz. ne akarj te lenni a gonosz bűvős harmadik
2012. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cukorka<3 ***** válasza:
Ne szólj bele.. Te se örülnél ha elvennék tőled a pasidat..
2012. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy valaki Rád néz,vagy éppen megnéz,abszolút semmit nem jelent.Az is lehet,hogy esetleg tetszel az illetőnek,de attól még szeretheti a barátnőjét,hiszen azért ő a párja.Amíg a srác nem kezdeményez,szerintem neked semmi okod vagy jogod nincs más kapcsolatába belerondítani.
2012. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez így mind igaz.... de ha a srác úgy is annyira oda van a barátnőéért, akkor úgysem menne bele veled a dologba, ha meg igen, akkor egy értelmetlen kapcsolat vége lenne... normális helyzetben a fiúnak kéne kezdeményezni, de előfordul olyan hogy egy lány szedd föl egy fiút, és a fiúban meg nincs "kakaó" hogy ő szedjen föl valakit aki jobban tetszik neki,
2012. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a srác tényleg úgy néz, akkor elég nagy paraszt, legalább akkor ne tegye amikor ölelgeti a barátnőjét, hűség-vakság ide vagy oda
2012. okt. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja és gondolj bele, te örülnél, ha vele járnál, és egy csaj belemászna, fúrna a hátad mögött, majd elvenné a párod?


(igaz azt mondják akit el lehet venni azért nem kár, de ettől még én azt mondom hagyd békén)

2012. okt. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez olyan,mintha én írtam volna :) én is azt mondom,hogy semmiképpen ne kezdeményezz, ne is mutasd ki,hogy tetszik..egyébként,hogy látod,szeretik egymást?
2012. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy azért néz téged mert ő is azt gondolja magában hogy lehet hogy tetszem annak a csajnak mert folyton bámul....
2012. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Gondolom szereti,ha vele van.

Kedves utolsó... én nem szoktam feltűnően bámulni. És nem mutatom ki az érzéseim.

2012. okt. 31. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!