Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért csak a full...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csak a full helyes pasikra vagytok kíváncsiak minden téren?

Figyelt kérdés
Azt mondjátok, elég ha csak egy kicsit valami megfog benne és ne taszítson a külseje. De akkor miért látni majd minden lányt, top 10 es vagy legalább 10 per 8 as külsejű pasikkal?
2012. okt. 25. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek a jó kell, te választanál egy csúnya csajt ha körülrajonganának a szebbek?(és kedvere válogathatnál?)
2012. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A játszótéren még jók a 10/5-ös pasik is
2012. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mas a szep/helyes. Az en ferjem nem egy Brad Pitt, de barki barmit mond nekem o a legszebb. A fontos hogy adjon magara, igenyes legyen es legyen stilusa.

Ja es hogy megtalalja azt a lanyt akinek o a legszebb.

2012. okt. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Megint egy újabb rinyagép, aki ül a gép előtt és kesereg, hogy miért nincs nője..nem unjátok még???

Ki kéne menni, nem fog becsengetni álmaid nője, max ha fizetsz neki.

2012. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te azokra a lányokra vágysz, akik a 10-es pasik oldalán villognak? Akkor neked is jobban körül kellene nézni! :)
2012. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

10-es pask oldalán 10-es csajok vannak. Szóval haver ha ronda vagy, add lejjebb az igényeidet. Foglalkozz a ronda nőkkel.


27F, egy 10/10-es férfi

2012. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert csak a 10-es lányokat veszed észre a 8-10-es pasikkal. Az 5-6-os lányok nem is léteznek számodra.
2012. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ostoba. nem vettem észre, hogy full helyes pasikra vagyok kíváncsi minden téren. téged azonban csak a fullos csajok érdekelnek, csak azt nézed, mellettük kik állnak. érdekes, én aki lányként nem csak őket bámulom, nem csak a full helyes pasikat veszem észre a lányok oldalán sem. de biztos te tudod jobban...
2012. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is pasi vagyok, de most komolyan, nem unjátok még ezt? Nyilván nagyok sok demagógia van ebben a mondatban a nők részéről, de egyrészt mi sem vagyunk egy szemmel sem különbek, másrészt meg képzeljétek már bele magatokat a nők helyzetébe egy kicsit!


Én egy tipikus barátzónás lúzer voltam középiskolában, cserébe sok dolgot megfigyeltem. Sokszor ültem egy csomó csajjal egy társaságban akár egyedüli férfiként, és ha csak leültünk egy asztalhoz egy szórakozóhelyen, keselyűként kezdtek el körözni a pasik. Na most ebből az özönből mi férfiak egész biztosan nem kezdenénk el szűrni a felszín alapján, hanem a nem tetsző lányoknak is pontosan ugyanannyi esélyt adnánk, nem? Mintha a férfiak alapjáraton nem éppen a szép nőkre mozdulnánk rá szívesebben... Ugyan már!


Másrészt meg azt mondják a csajok, hogy nem KELL, hogy 10-es legyen a külseje, nem azt, hogy nem számít, hogy hogy néz ki, ez baromira nem ugyanaz! Teljesen természetes, hogy ha nem vagy külsőre vonzó, akkor nehezebb az ismerkedés, mit nem lehet ebben felfogni? A nők nem azt mondják, hogy nem látják a fickók külsejét, hanem azt, hogy ha megfogja egy pasi jelleme, akkor annál a pasinál nem igazán fogja érdekelni, hogy mennyire jóképű. És ezt abszolút alá is tudom támasztani, mert a saját ismeretségemben is tudnék embert mutatni, akitől a nők 90%-a elfintorodna a külseje alapján, mégis megfogott maga mellé egy gyönyörű és iszonyú szexuális kisugárzással rendelkező bombázót, immáron hat éve!

2012. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy a full helyes pasikra kíváncsiak. Én az vagyok, de mivel látszik rajtam, hogy mindenbe beleszarok és ha hozzám szólnak szinte fáj, így hamar elmúlik a kíváncsiság és nem azok tovább.
2012. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!