Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor múlik el az első csóktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el az első csóktól való félelem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 16 éves lány vagyok, és még soha nem volt barátom.. Félek ismerkedni, de velem sem ismerkednek magyon, max néha.. Nem vagyok csúnya, de mint minden emberbe, bennem is van hiba.. És miv barátom sem volt még, ezért még nem is csókólótam, nem tudom, hogy milyen érzés, és még csak belegondola is félek.. Mit tegyek ez ellen?
2012. okt. 20. 23:17
 1/7 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Amikor túl vagy rajt. Minden újnál jelentkezik ez a félelem, aztán egyre kevésbé. Kezdem megszokni.


21/N

2012. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Válaszolóhoz csatlakozok.


Ne félj!

ÉN is féltem az elsőnél de azután csak több és több csók lett belőle és akkor már nem is féltem!

Csak ha oda eljutsz,arra ügyelj,hogy jól csináld!

Hajrá! :)


12/F

2012. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hűha :D 12/F ... az derék :D

mindenesetre kedves kérdező: amíg nem vagy túl az elsőn, addig félni fogsz tőle, én is fostam egy kicsit attól, hogy milesz... hogy ott áll majd előttem életem szerelme és leharapom tőből a fejét, és ha esetleg túléli biztos nem áll velem szóba annyira nyomorék vagyok. igen, bennem ilyesmik voltak az elsőnél. ne próbálj semmiképpen se rájönni, hogy mit hogy kell csinálni, csak ha eljutsz oda... akkor jönni fog minden és nem lesz gáz ;) de Te egyébként mitől félsz konkrétan?

2012. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia, én is csak addig féltem, amíg túl nem lettem rajta, minden ilyen kérdést elolvastam, de semmi nem úgy volt, hanem csak megtörtént, és tökéletes volt <3

ennyi idösen nem is tartanám gáznak, ha nem lenne senkim (15/l), de örülök, hogy nem utasítottam vissza

én is félénkebb vagyok, de rámírt egy srác, válaszoltam neki, és összejöttünk <3

szóval ne aggódj, ha nem vagy ribi (és a leírás alapján nem tünsz annak :)), akkor csak kifogsz egy rendes fiút, és ha szerelmes vagy, csak jó lehet az elsö csók

(szerintem)

sok sikert :)))

2012. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16:50 esnél a pont :D dont fos :D
2012. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, 14:32-es válaszoló!

12 éves vagyok,(volt 1 barátnőm) már nem.

Vele csókolóztam először.

Na szép napot :)

2012. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszol! :) Konkrétan mindentől.. Ettől az egésztől, hogy mit fogok csinálni, ha ott lesz az alkalom, mert mivel annyira félénk agyok, azt is kinézem magamból, hogy visszautasítom.. Vagy leszek annyira bátor, akkor meg attól tartok, hogy elcseszem.... :/
2012. okt. 21. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!