Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, de ő nem ad semmi jelet, elutasító. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy évfolyamtársam, aki nagyon megtetszett nekem, és azt hiszem hogy szerelmes lettem..a gond csak az, hogy ő szinte észre sem vesz!! gólyabálon kezdem el közeledni kicsit felé (én! 16/L), felkértem táncolni, (előtte már pár osztálytársával táncoltam) szinte csak rázta a kezem, és az első adandó alkalommal lépett is..aztán utána mintha került volna egész este..a barátaim viszont azt mondták, hogy látszott rajta hogy zavarban van, de én nem vettem volna észre..azt mondták, hogy írjak rá face-en, de én nem merek..de nagyon tetszik, legalább megismerni szeretném..most akkor mit csináljak?? :O
2012. okt. 20. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd a bátorságot és írj rá. :D
2012. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit? nem megy, félek hogy mit reagál rá..://
2012. okt. 20. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Had ne kelljen már megmondanom. Nem ismerlek titeket.
2012. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja, igaz, bocsi, nem is gondoltam rá :/:)
2012. okt. 20. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

nem jösz be neki. hagyd békén.

a barátaid meg csak nem akarták ezt a szemedbe mondani, mert fájna. attól hogy zavarban van, még veled akar lenni HA tetszel neki. de a jelek szerint nem jössz be neki. fogadd el lépj tovább:)

22L

2012. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ez lesz, azért köszi:)
2012. okt. 30. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!