Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti kezdeményeznétek és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdeményeznétek és hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki évfolyam társam volt általánosban. Mostanság egy buszmegállóból járunk.Mindig köszön én is neki, de sosem kezdünk beszélgetni. Úgy érzem talán lehetne valami, de nagyon bátortalan vagyok(ez nem jellemző rám általában vakmerő és bátor vagyok) és nem tudom mit mondjak neki, hogyan szólítsam meg.
2012. okt. 17. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj valami általános témával. Pl hogy dolgozni jár-e ő is? Mivel foglalkozik. Vagy egyszerűen kérdezd meg tőle mennyi az idő
2012. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pár dolgot tudok róla pl azt is hogy ő is közép suliba jár ég meg ugye a nevét is és így sztem nehezebb..de az időz majd megkérdezem tőle.:)
2012. okt. 17. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
drukkolok
2012. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!