Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek egy fiúnak a kisugárzása változhat vagy a tapasztalat szerint ugyanolyan marad? És kb hány százaléka az öszképnek?

Figyelt kérdés
Nem 10-20év távlatokba beszélek hanem inkább 1-2 év. Vagy akár napról napra.
2012. okt. 16. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a kisugárzásos dolog egy nagy marhaság


A nők mindig a kisugárzást hozzák fel kifogásként amikor egy ronda srác tanácsot kér tőlük


Tök mindegy a kisugárzásod,ha helyes vagy ígyis úgyis nyert ügyed van,a rondák pedig nem a kisugárzással fognak nőt szerezni maguknak


Ez egy nagy baromság,tévhit a sok birka meg ezt hajtogatja de a valóság máshogyan fest

2012. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 doryka1234 ***** válasza:

Persze, hogy változhat, szerintem akár napról napra vagy óráról órára. Ez az egyéntől függ. Döntés, elhatározás kérdése.

Az összképnek úgy a 70%-át teszi ki. Találkoztam már nem kifejezetten jóképű sráccal, akit mégis vonzónak találtam. Nagyon sokat számít, mert a belső nyugalom és elégedettség kisugárzik. Akinek ez nincs meg, arra a nők nem figyelnek fel, hisz mit tudna nyújtani? Azaz hogyan nyújthatná azt amire vágyunk, ha nincs meg benne?

Fontos a kisugárzás sőt döntő a kisugárzás!!!!

2012. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan, h kisugárzás. Ha jobban akarsz tetszeni a lányoknak, annak 2 módja van: jobban kell kinézni v gazdagabbnak kell lenni.
2012. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

erre van egy tök jó példám a számodra.

van egy haverom, nagyon nagyon rég óta ismerem és sosem tekintettem rá úgy, mint egy pasira.. mindig olyan volt a szememben, mint egy kis öcsi, vagy nem tudom, de pasi nem.

aztán ugye változott, levágatta a haját, elkezdett formálódni, mind öltözködésileg, mind belsőben és egyre többször vettem észre őt, mint pasit. elkezdtünk másról is témázgatni, nem csak a zenéről és az újságírásról.

aztán lettek barátnői, gondolom az ő hatásukra is elég sokat változott és ha most elém áll, akkor elsőre nem az ugrik be, hogy ő az a srác, akivel milyen klasszakat nevettünk, hanem hogy ő az a srác, aki bármelyik csajt megkaphatná.

sok múlik az önbizalmon is, ő azt mondja, neki nincs, de ez abszolút nem látszik rajta, mindig magabiztos és határozott.

szóval igen, változhat.

2012. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!