Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudjam meg a nevét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg a nevét?

Figyelt kérdés

Van 1 csaj a suliba.Régóta tetszik nekem,de soha nem mentem még oda hozzá.Ma 2x is nekilökött barátom(majdnem kiszálltam az ablakon,kb)

Köv szünetbe bocsánatot kértem oszt társam nevébe is,illetve megkérdeztem nem lett e semmi baja,azt mondta semmi gond el van felejtve.Ennyi kb.Nem tudok mivel nyitni,főleg,hogy mindig a barátaival van szünetbe :(

Hogyan tudhatnám meg a nevét?


2012. okt. 15. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia

hogy hívnak?

mire hívhatlak meg?

2012. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

erre.

szia.miért érdekel?

semmire.

over :D

2012. okt. 15. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hogy ha ennyire szeretnéd megtudni a nevét akkor ha egyedül van kérdezd meg a nevét és állj a sarkadra!!!

MENNI FOG!!!!

2012. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi az igazi neved? Tudom jól másik világból származol, áruld el mi a neved!
2012. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
keress rá facebook-on
2012. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj valahogy valamék barátnőjével akit ismersz és tőle kérdezd meg meg hogy mit szeret meg ilyesmiket ami fontos tudnivaló róla :D de mond neki hogy ne adja tovább neki mert akkor nyúlnak néz téged (de a nyulat se mond hozzá xPP) :D meg ha néz téged akkor menj oda nyugodtan beszélgetni vele de ne azzal kezdj hogy jajj de szerelmes vagy belé meg hogy nagyon bejössz neki meg hogy arról kérdezgesd hogy van-e neki barátja.Ja és próbálj találni valami közös témát pl. Zene vagy ilyesmi :D.De sztem a csajnak leesett azóta hogy mivan :D.
2012. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Senki nem ismeri a baráti körödből esetleg?
2012. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sajna senki:-/ idősebb
2012. okt. 15. 16:41
 9/13 anonim válasza:

Menj oda hozzá, a lányok szeretik ha a fiú bátor :)

Kedves 6os: ha egy lánynak elmondsz valamit, de ne adja tovább a barátnőjének tuti első dolga lesz :))

2012. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és mégis mit mondjak,mikor azt sem tudom,van e barátja? :/
2012. okt. 15. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!