Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szimpatikusabbak nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szimpatikusabbak nekem az olyan pasik akiknek egyértelműen kevés az önbizalmuk és külsőre nem tökéletesek?

Figyelt kérdés
Talán mert úgy magamat szebbnek értem v mert tudom hogy ők majd megbecsülnek?

2012. okt. 14. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet.
2012. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Ez rám is igaz, csak fordítva (me' kan vagyok).
2012. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert az ilyen pasi lelkisebbek,jobban megbecsülnek,nem lesz mellettük szeretett hiányod stb .:)
2012. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A.Romanov ***** válasza:
Küldj képet... :)
2012. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen pasi vagyok, de nem érzem, hogy bármiféle módon előnyben részesítenének emiatt.
2012. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés.
2012. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem kamu :) nekem már van barátom és egyszer csalódtam egy helyes pasiban azok mindig meg csalják az embert és beképzeltek nem becsülik meg annyira a barátnőjüket sorba cserélgetik őket, :( tisztelt a kivételnek. és sajnálom azokat akiknek a külső a fontos mert nem tudják h mi a jó igazad van azért mert ők sokkal jobban tudnak szeretni és meg becsülni egy idő után rájöttem h ez a fontos ezért úgy ismerkedtem h nem direkt nem kértem fényképet... sztm másoknak sem kéne a külsőt nézni az én barátom jól járt mert neki én nagyon tetszem engem és én meg azért imádom mert meg becsül ő biztos nem fog csúnyán beszélni velem a tenyerén hordoz és én mindig is ezt akartam h meg becsüljenek és szeressük egymást :)
2012. okt. 15. 09:20
 8/9 A kérdező kommentje:
egyénként tleg nagyon érzelmes :) mindent meg beszélhetek vele őrül h van egy szép barátnője és még jókat is beszélgetünk egyszerre vagyunk a legjobb barátok és pár is tökéletes . vagy egy történetem is ezzel kapcsolatban!: ismerek egy pasit nagyon rendes! de a külseje miatt nincs bnője és mindig csak szórakoznak vele.. pedig ha észrevenné egy nő legalább meg látná h milyen jól járna vele és a tenyerén hordozná:( és nagyon meg sajnáltam szegényt ezrét meg kérdeztem egy női ismerősömet h nem e randiznának.. meséltem neki róla és nagyon tetszett neki, de amikor fényképet küldtem neki a pasiról egyből vissza utasította :S :( és ez eléggé szomorú h az emberek ha nem néznék annyira a külsőt lehet h sokkal boldogabbak is lennének lehetnének olyannak akit szeretnek és kedves ez sokkal fontosabb tulajdonság miért jobb az aki jó pasi v jó nő de viszont állandóan veszekednek.. de elnézik egymásnak mert olyan jó pasi... pf
2012. okt. 15. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán úgy érzed,jobban megértenek,vagy nem tudom.
2013. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!