Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el anyumnak h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyumnak h 13 évesen összejöttem egy fiúval?

Figyelt kérdés
kérlek normális. használható válaszokat! köszii!

2012. okt. 13. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyu! van egy barátom.
2012. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen! de ezt elég hülyén venné szerintem! Wááá :/
2012. okt. 13. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el.. Az én barátnőm is 13 éves én 15 vagyok :D
2012. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó köszi! Remélem jól fogja kezelni !!!
2012. okt. 13. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy nagyon tetszik neked egy fiú, és komolyan is gondoljátok, mivel mindketten szerelmesek vagytok egymásba. Valószínű, az anyud kicsit meglepődik (mert ugye 13 éves vagy), de ha jófej, akkor megérti. :) Meg hát nem hiszem, hogy 13 évesen többet akarnál kézen fogás/ölelés/csóknál egyelőre. :) Sok sikert!
2012. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem szeretnénk többet! Elmondtam neki és rájöttem h nem is kellett volna parázni mert tökre aranyos volt ! még mosolygott is.. csak apum volt az akinek nagyon nem tetszik a dolog de anyum megnyugtatta valahogy :) Köszi mindenkinek
2012. okt. 15. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek örülök! :) Sok sikert nektek.:D
2012. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2013. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!