Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak meg egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy pasit aki szerint én túl szép vagyok hozzá (nem én mondtam)?

Figyelt kérdés
Nem tudom most miért nem mer kezdeményezni...én mindig tök kedves vagyok vele és kezdek belezúgni az a gond...de ő meg elég bunkó mindenkivel(előfordul hogy velem is) ez meg hogy túl szép vagyok hozzá...hát a többi pasi is mert kezdeményezni!!!
2012. okt. 6. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy kifogás, igy adja a tudtodra, hogy nem kellesz neki. Ez olyan mint a lányoknál, hogy jobbat érdemelsz duma:)))
2012. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Nem hiszi el, hogy megszerezhet téged.
2012. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ezt a hátam mögött mondta és nem nekem!!!
2012. okt. 6. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

De ha bunkó, akkor miért akarod meghódítani?

Itt valami nem stimmel.

Itt nem csak a pasival van valami baj.

2012. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
4# ott a pont
2012. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

"Ez egy kifogás, igy adja a tudtodra, hogy nem kellesz neki. Ez olyan mint a lányoknál, hogy jobbat érdemelsz duma:)))"


Ez egy k.rva nagy marhaság. Egy pasi a lány háta mögött ilyet nem ezért mond. Akkor mondja, hogy túl szép egy lány hozzá ha tényleg úgy is gondolja, ergo te pl. 9-es vagy ő magát pedig 6-osnak tartja és esélytelennek. Ez ált. önbizalomhiányból fakad. Ha tényleg tetszik neked akkor nyugodtan add tudtára, hátha akkor megjön a bátorsága.

2012. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen add a tudtára. Úgy látszik magától túl gyáva. Pedig én se értem miért. Már mint persze jó legyen, ő dolga csak azért irritálóak az ilyenek. Hogy várja hogy a sült galamb a szájába repüljön, ő meg csak siratja magát mint a sok gyakos kérdés ami kb ilyenről szól.


Én meg is tudom érteni, csak egy bizonyos pont után már, nem érdekel, ne azzal akarjon már célt élni, hogy azzal ámítja magát áá ő nem érdemlem meg de azért közbe vágyik rá..

2012. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TOMAtm ***** válasza:
a nőket vonzák a bunkó pasik.ugorj a nyakába és puszilgasd össze,csak nem fog ellökni magától...
2012. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az!Én sem értem...mostanában jókat elröhögünk társaságban,meg kedves is lett velem,de nem tudom hogy most azért nem kezdeményem mert tényleg nem vagyok a tipusa vagy csak nem mer!És így elég nehéz a dolgom!Meghát az is gond még hogy a haverjának "kellettem".És lehet hogy nem akar ebből veszekedést.
2012. okt. 8. 20:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy összejöttünk és kiderült hogy tényleg csak nem mert kezdeményezni :) "kicsit" önbizalom hiányos szegényke...
2013. ápr. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!