Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Tehát, nagyon tetszik egy lány, már talán annyira is hogy szerelmes vagyok, és látszik hogy a dolog kölcsönös. Persze teszek érte bőven is. Holnap megyünk randíra, és szeretném elmondani neki hogy mitérzek, bár tudja ő is, de a lényeg az hogy szeretném vele elkezdeni, csak nem tudom mit kéne neki mondani, meg nem igazán jut eszembe semmi főleg akkor amikor lenne rá lehetőségem :/ egyébként moziba megyünk :D Szóval kérlek segitsetek :DDD
2012. okt. 5. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, ha őszintén és spontánul adod elő a saját gondolataid vele kapcsolatban, mint hogy valaki a szádba ad egy akármilyen sablondumát vagy az ő szavait.
2012. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapesetben én is ezt gondolom, de egyszerűen nem bírok vele erről beszélni, és most itt van a tökéletes alkalom :/ De egyébként igazad van. :)
2012. okt. 5. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell ezt kimondani. Tok hulyen ereznem magam, ha vki letamadna ilyesmivel. Mutasd ki inkabb.
2012. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Ha egyenesen kimondod, akkor v megijed, v visszaél vele.
2012. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de hogy mutassam ki? Csókoljam meg?
2012. okt. 5. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
búcsúcsókot adhatsz neki. amúgy meg légy vele kedves, érj hozzá lopva, mosolyogj rá, figyeld a reakcióit.
2012. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!