Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon mennyi lájk számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon mennyi lájk számít soknak egy fiúnál, és mennyi egy lánynál?

Figyelt kérdés
Légyszi ne oltsatok le,hogy szar a fb. Meg,h kit érdekel,meg h a lájkok semmit sem érnek. Tudom jól,nem kell 100adszor is leírni. Csak kíváncsi vagyok,hogy kinek mennyi számít soknak. Egyszerű felmérés. Nemet és kort is írjatok.

2012. okt. 5. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:

xD Ezeket főleg a lányok veszik halálosan komolyan, ők néha még 30-40 lájkkal sem érik be,és mindenféle hülye praktikákkal próbálják lájkoltatni a képeiket.:D


Hát én magam részéről mint fiú úgy nyilatkoznék,h magasról teszek a lájkokra,assezm ez többi férfitársammal is így van. Jó esetben 10 ha összegyűlik a egy profilképre,mégsem érzem cikinek. Sztem ha fiúknál 20nál több lájkot kap,az már nagyon sok.:O

2012. okt. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem az 5-6 már soknak számít, a 14-15 meg már rengeteg. Nem ez az életem, örülök, ha tetszik az embereknek, amit írok, de nem lesem állandóan, hogy ki lájkol. Amúgy én jobban örülök, ha inkább hozzászólnak, mert akkor azt is tudom, hogy mit gondolnak és lehet beszélgetni a dologról.


24/n

2012. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy kicsit összetett? Függ attól, hogy kinek hány ismerőse van, ki mennyit posztol, ki mennyi embert kér meg a lájkra! :D De amúgy meg majd akkor érdekel, ha hivatalos fizetőeszköznek nyilvánítják!
2012. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ,h te mennyit lájkolsz,mennyit posztolsz,mennyit foglalkozol az egésszel. Nyilván ha semmit,akkor kevesebb lájkot fogsz kapni.,
2012. okt. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétan leszarom, ki mennyire lájkol. Nekem az is jó, ha nincs egyse.
2012. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Ne bssza+ a qrva I.....


Régen hogy-hogy megvoltak az emberek facebook lájkok nélkül.


"Nem kaptam lájkot öááá öáááááááááhhhhhh"


Szánalom az ezrediken de komolyan.

2012. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem értem, mert nem szoktam személyeket, sem fiúkat, sem lányokat "lájkolni". Miért tenném? Van párszáz ismerősöm a Facebook-on, és persze tetszést is nyilvánít mindenki, de az nem emberre szól, hanem egy eseményre, képre, videóra, bejegyzésre.
2012. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sekelyes az, ha valaki azzal meri, mennyire fontos resze a tarsadalomnak, hogy eppen hany like-ot kap. Ha nem kepnek egyet sem erdekelne, onbizalomnovelesre vannak jobb modszerek is, mert ez igy egy feneketlen verem.

pl:

Kapsz 10 likot egy kepre s orulsz. Majd feltoltesz 2 het mulva egy ujabbat s arra meg erkezik 5. Valoszinu csalodott leszel, mert mar nem ^szeretnek^ annyian.. Ezert probalod extrem kepekkel felturbozni a nepszerusegedet, igy szuletnek a Big tits at home kepek. Ez egy ordig kor, mint a drog ha egyszer elkezd szamitani like-ok szama akkor ott mar gond van a fejben. Lehet lepontozni..

2012. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez függ attol hogy hány ismerösöd van :D

én profilképekre általában 50-100 lájkot szoktam kapni mert sok ismerösöm van de akinek kevés ismeröse van természetesen nem kap ennyit..

2012. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ ki milyen kapcsolatban van az emberekkel nekem 800 ismerősöm van de max kapok 50 like ot és a profilképre!

Egyáltalán nem attól függ hogy mennyi az annyi hanem hogy milyen minőségűek a kapcsolataid.

2014. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!