Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit érek el azzal? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit érek el azzal? Ha a csók után azt mondom hogy kicsit rosszul csókolsz.17/F

Figyelt kérdés

Nem azért kérem hogy bárkit is felérgelek csak kiváncsi vagyok.

köszi a választ


2009. aug. 4. 17:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
azt h orrbanyomlak:)
2009. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

xD

mondtam hogy "Nem azért kérem hogy bárkit is felmérgeljek csak kiváncsi vagyok."

am valamien mértékben sejtettem hogy mi lesz a válasz.

2009. aug. 5. 13:11
 13/24 anonim válasza:
Hát! én szakitanék veled...Minden ember máshogy csókol és sztem nincs olyan hogy rossz csók. Csak érzelem nélküli.
2009. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Azt hogy nekiszaladnál a tenyeremnek...

Jó nagy bunkóság volt,nekem is volt egy ilyen ismerősöm,aki szarul csókolt,de én inkább tanácsot adtam neki,minthogy megalázzam...

19/L

2009. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a komenteket és ezek a komentek közt találtam egy nagyon jót

"Minden ember máshogy csókol és sztem nincs olyan hogy rossz csók."

Ez a kiejelentés nagyon tetszik

2009. aug. 5. 17:37
 16/24 A kérdező kommentje:

Szóval mindenki tud csókolózni csak mindenkinek más a stilusa és hogy kinek mi jön be az vitatható.

De mint mindent lehet ezt is fejleszteni.

2009. aug. 5. 17:38
 17/24 anonim ***** válasza:
Én két pofont adnék annak a pasinak aki ilyet mond. Ja meg kidobnám!
2009. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

huh köszönöm a komentet.

és megint csak mondenám hogy haverom tette és nem én.

és neki is csak véletlen csúszott ki a száján.

a csajjal meg azóta roszba van bár mindeketten szeretik egymást de roszba vannak....

2009. aug. 5. 21:33
 19/24 anonim ***** válasza:

Szegény, szegény lány! Engem nagyon összetörne. :( Nagyon-nagyon.

Ha szereti, miért mond ilyet? Én pont arra vágyom, hogy... ááá

Nálam azt érte volna el, hogy fél évig fiúra se merjek nézni és ne akarjak csókolózni senkivel, stb.

Pont akit szeretek és a csókommal örömet akarok neki szerezni, erre ilyet mond :(


Szerintem keresse fel és mondja meg, hogy hülye volt és kérjen bocsánatot - én meg visszafogadnám, az az igazság, mert szeretem, de nehezen menne és sok biztatás kellene. Nagyon sok.

2009. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot feltétlen megmondom haveromnak...
2009. aug. 6. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!