Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem bókol egy pasi és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem bókol egy pasi és nem mond semmi konkrétat akkor csak játszik velem?

Figyelt kérdés
A pasi akivel randizom (bár ez még elég az elején van) eddig nem nagyon bókolt nekem, persze figyelmes, kedves, érdeklődő, és egyébként mindenből úgy jön le, hogy érdeklem (pl. ahogy egymásra nézünk, érintés stb.), de nem bókolgat, mint ahogy arra az ember számítana. Illetve semmi konkrétat nem mond arról sem, hogy mikor találkozunk legközelebb, csak felhív pár nap múlva és egyeztetünk. Nekem ez olyan furcsa mert én nem ezt szoktam meg más pasiktól. Mások már az első találkozás után ömlengenek. Ő meg úgy érzem, hogy kétségek közt tart. Most meg megírtam neki, hogy jól éreztem magam vele és erre se válaszolt. Én ezt nem értem. Ha vele vagyok, tényleg úgy érzem, hogy tetszem neki. De ezt a viselkedést nem tudom hova tenni. Csak állandóan tépelődöm, mert nem tudom, hogy most akkor mi van.
2012. szept. 29. 23:54
1 2
 1/18 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Rosszul vagyok az olyanoktól akik ömlengenek. Szerintem ez egyszerűen csak annak a jele, hogy őszinte és ha mond valamit azt komolyan lehet venni.
2012. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ez egy csajozási módszer, ez a célja hogy fontosabb legyen neked mint fordítva és innentől ő irányít és teljesen odavagy érte :D ennyi
2012. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

2-esnél a pont

nagyon jól csinálja a pasi (mármint az ő szempontjából)

majd néha azért egy-két "csini vagy" meg "aranyos vagy" az jön... úgy beetetésnek... :)

2012. szept. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Van ilyen csajozási módszer? :D Hát remek... Jól csinálja véglüs, mert már megőrjít ezzel a bizonytalansággal..... Másrészt viszont kezdem úgy érezni, hogy szórakozik velem és igazán nem is érdeklem vagy nem tudja, hogy mit akar még.
2012. szept. 30. 00:12
 5/18 Dr.Martin ***** válasza:
2-es, ne add ki a titkaink, még 1x, ne add ki a titkaink :) Viccet félre téve, nekem szimpatikus a srác viselkedése. A bókolás mit jelent számodra? A ruhád, hajad, külsőd megdicséri nem? Mondjuk így, hogy "de jól nézel ki, akkor megyünk?" mert akkor bókol :P Nyugodj meg, ne izgulj, biztos, hogy érdekled. Egyszer se mondta, hogy többet nem akar látni igaz? Na látod. :)
2012. szept. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem mond semmi ilyet, pedig pont ezt várnám. Inkább amit mondok azt helyesli......Tehát a gondolataimat, meg azt hiszem, hogy legelőször mondott vicceskedve egy bókot, de ennyi.......
2012. szept. 30. 00:18
 7/18 Dr.Martin ***** válasza:
Ez csak picit fura. Elmondom miért, eléggé megszeretted akármilyen rövid ideje is ismered, szóval ez csak egy apróság, amin rágódsz, mert valószínűleg, nem akarsz még annyira bízni ebben az egészben. Szóval a te viselkedésed normális :P
2012. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért mész el randira egy ilyen szar emberrel? Ez téged is minősít!
2012. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azért mert nem szar ember, és teljesen oda vagyok érte.
2012. szept. 30. 18:24
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez tényleg borzasztó, egyre nehezebben bírom. Állandóan rágondolok és arra, hogy mikor keres már. Vagy, hogy egyeltalán fog-e? Másra nem is birok koncentrálni. Ha írt volna legalább valamit, vagy mondott volna valami konrétat, akkor most nem idegesíteném magam ezen. Tudom, hogy nevetséges, de nem tudok másra gondolni....Már kb. százszor kielemeztem az utolsó randit meg mindent....Miért csinálja ezt velem? Ennél az is jobb, ha azt mondaná, hogy kössz ennyi volt.......
2012. szept. 30. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!