Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gyúrás, a sportos test, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyúrás, a sportos test, a nagyon jò öltözet miért nem segít semit sem az előnytelen (nem űberrondára gondolok) arcú fiúkon?

Figyelt kérdés
Tapasztalatbol mondom fiù létemre, hogy ha nem jossz be arcra a lanyoknak, akkor gyurhatsz amennyit akarsz, vehetsz fel amit csak akarsz, akkor is csak szelmalomharc lesz a dolog vege, buta kapalozasnak fog tunni a lany szemeben minden erofeszitesed. Mivek a legtobb lanynak pedig szep pasi kell, a szepsegerzet pedig a legtobb lanynal egyforma (legtobbjuk ugyanarra az arcszerkezetre bukik- pl Colin Farrell, Hugh Grant)igy telejesen ki fogsz esni a latokorukbol, levegonek fognak nezni, barmit is teszel, barhogyan is teszed azt. Igazat irtam vagy nagyon mas a helyzet es elneztem a dolgokat?
2012. szept. 28. 18:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Meg a tobbseg az olyan pasikat imadja, aki a dr houseban szerepel, az a szoke jofiu. Az viszont igaz, hogy sztem House ha fiatalabb lenne akkor lenyomna ezt a fiut,mert eszmeletlen kisugarzasa van. Sokszor azzal tobbet lehet elerni.
2012. szept. 28. 18:26
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem most Samu Haber jön be:)

Pedig amúgy nem igazán bírom a szőkéket de ő valami rohadt helyes

2012. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én meg tapasztalatból mondom, hogy ez nem igaz :) Én se vagyok a legjobb genetikájú ember, jó, nem vagyok bányarém, de arcra azért nem a legjobb... tizenévesen ez sok gondot is okozott, aztán egyszer csak 18 évesen egyik napról a másikra rájöttem, hogy b@sszák meg magukat, én jó pasit faragok magamból!

Szóval új haj, új ruhák (azt hozzá kell tennem, van egy nagyon jó meleg haverom aki sokat segített ebben, hogy nézhetnék ki jobban :D), odafigyelek a külsőmre (azért nem metroszexuális szinten, nem töltök napi másfél órát a fürdőben :D) hááát a sport azért mértékkel, nem vagyok sportos típus, a testalkatom valahol a vékony és a sportos között van fél úton... és most, 25 évesen, azt mondják, kifejezetten jó pasi vagyok :) Pedig az arcom maradt ugyanaz.

Amúgy rájöttem, hogy nem is ez a lényeg, hanem ahogy egyre jobban nézel ki, és ezt tudod a visszajelzésekből, nő az önbizalmad, a magabiztosságod, a határozottságod, sokkal lazábban veszed a dolgokat, és ez az, ami igazán számít. Persze nem szabad elszállni se, az a másik véglet :) De ha jól csinálod a dolgokat, akkor együtt erősödik a külsőd és a belsőd, és így leszel egyre vonzóbb a lányoknak.


25/F

2012. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

pontosan:))

Ez így van ahogy az utolsó mondja;)


17/L

2012. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert az arc a legfontosabb a lányoknak, na és persze a magasság. Utána jön csak a test, meg a pénz.
2012. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!