Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Nektek az jön be, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek az jön be, ha egy srác szét van gyúrva, vagy inkább ha normális kereteken belül, érezhetően izmos, de azért van is rajta mit fogni?

Figyelt kérdés
20/F

2012. szept. 27. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amúgy lehetsz te akármilyen izmos, vascső, meg baseball ütő és kés ellen vajmi kevés esélyed van. Arról nem is beszélve ha egyszerre 5en támadnak meg.
2012. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha tennél magadról képet mondanának is valamit és mondanák mi a jó.
2013. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem vagyok nagyon kigyúrt ,de azért látszik az összes izom rendesen .Az izom szerintem addig jó amíg nem szedsz semmi tömegnövelőt meg ilyen szarságokat.

Mondjuk azért nem is félek az ha csak nem fegyverrel jönnek

azt ajánlom aki fél a sikátorban, tanulja meg kezét,lábát,fejét,könyökét,térdét használni.

2013. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!