Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerhetnék meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg olyan lányt, aki szintén külföldön szeretne dolgozni?

Figyelt kérdés
Szóval én pár éve járom Európát, több országban dolgoztam. Tök jó lenne találni egy olyan társat aki velem tartana külföldre. Most itthon vagyok egy bő fél évig, talán ennyi idő elég lenne, hogy kialakuljon a bizalom. Csak nem tudom hogy hol keressem. Van ilyen jellegű társkereső? Vagy valami klub ahová el lehet menni ismerkedni? 26/F
2012. szept. 24. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pl szívesen dolgoznék külföldön, de nem vándorolgatva. Nekem szükségem van arra, hogy legyen egy fix pont, ahova hazamegyek, hogy kialakuljon valami, amitől otthonomnak érzem majd azt a helyet is. Alapjáraton kicsit honvágyas vagyok, így ezt az állandósággal tudom leküzdeni. Ez volt az egyrészt... :)

Másrészt van még legalább 2 évem (ezzel együtt), amíg befejezem az egyetemet, nyilván nem fogom otthagyni és lelépni, amíg a diplomámat a kezembe nem kapom. Ahhoz már túl sok mindent fektettem vele és szeretem! Ha a jelenlegi párom kérne arra, hogy adjam fel és menjek vele, akkor sem tenném, pedig a szívem szakadna meg.

A harmadrészt meg már el is árultam, jelenleg van párom, tehát én ki vagyok lőve. 22/L

2012. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!