Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közeleg a hétvége! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeleg a hétvége! Nagyon félek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van valaki,akivel hónapok óta irogatunk.Nagyon jól kijövünk egymással.Mindent tudunk egymásról,és azt hiszem nagyon jó barátok lettünk.Barátok...Legalább is mi ezt mondtuk egymásnak...Mindketten függetlenek vagyunk,és közel a harminchoz...De most mégis úgy érzem,hogy ez több a barátságnál mindkettőnk részéről.

Hétvégén fogunk először találkozni és most olyan furcsa érzésem van.Mi ez az érzés?Félek is és nem is,de nagyon várom,hogy találkozzunk!

Mit csináljak,hogy ne legyen ennyire ilyen érzésem?

Van valaki tapasztalata ilyenben?



2012. szept. 20. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de honnan a jó túróslepényből tudjuk,hogy mi ez az érzés? Te érzed, nem mi.
2012. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
b@ssz egy csavarkulcsot az idő fogaskerekei közé
2012. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszadó,nem haragszom.:)

Nem tudom megfogalmazni az érzést,mert nem tudom mi ez.Aki átélt már hasonlót,az tudja milyen.

Olyan mintha a szívem a torkomban lenne...

Régen voltam találkán,kb 8éve,így nem vagyok rutinos randizós...

Van még egy félelmem...Az,hogy mi van,ha nem fogok tudni két értelmes szót sem szólni,pedig elég beszédes nő vagyok...

2012. szept. 20. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Én voltam már hasonló helyzetben, csak a korosztály tér el.

Nagyon féltem, de valójában nem a találkozástól, hanem attól, hogy mit fog rólam gondolni, lesz-e miről beszélgetnünk, zavarban leszek-e stb. Én jócskán hamarabb kiértem a találkozás helyszínére, mondanom sem kell gondolom, kezem-lábam remegett és vártam, hogy telefonáljon (nem pesti volt).

Annál az első találkozásnál egy ideig döcögősen mentek a témák, de egy idő után kiengedtünk mind a ketten és nem volt probléma. :)

Próbálj pozitív dolgokra gondolni, hogy milyen jó lesz a találkozás és próbálj nyugodt maradni, én ezt tanácsolnám.

Sok sikert! :)

2012. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Jajj,de mégsem bírok megnyugodni...Azt hiszem,erre mondják,hogy tiszta para.:)

Most megpróbálok nem a találkára és a stresszre gondolni.De nem megy...

2012. szept. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!