Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan "csúnyák" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan "csúnyák" és miért látszanak annyira idősnek a mai 30 körüli nők?

Figyelt kérdés
Ők lennének korban hozzám illők,de nekem nagyon nem jön be ez a korosztály,de a fiatalabbak sajnos szóba sem állnak velem.
2012. szept. 20. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat aki megfeleloen odafigyel magara, nem csunya. Szoval rossz helyen keresgelsz.
2012. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom te melyik bolygón élsz,de egyáltalán nem csúnyák.
2012. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik csúnya.

De amelyik mégis,azt kipróbálta már az élet nem tudom.

S

2012. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:

Ezt ugy hivjak, hogy elet, a sok stressz, az elkenylemesedes, a hajszolt eletmod , junk food, sport hianya. szules stb.

Bar en inkabb ezt 35 fole tennem de sajnos igazad van, a nagy tobbseg mar kevesbbe tartja formaban magat. De azert neha latni igazi kincseket szoval ne add fel.

2012. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsunk már...én 29éves vagyok, szültem már, de mindennap sportolok és odafigyelek magamra és ezt látom a barátnőimen is. Szerintem is csak rossz helyen keresgélsz, vagy csak a csúnyákat veszed észre. Amúgy meg egy 20onévest egy 30évessel ne hasonlítsunk össze. 30felett megváltozik a test-el kezd öregedni. Van aki tesz ellene, van aki beletőrödik.
2012. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez túlzás azért, amit írsz. Inkább a 40-es korosztályt jellemezném így. Aki nem figyel magára, az 20-on évesen is lepukkant, elég ha pl. férjhez megy, és elereszti magát, mert már nem kell igyekezni szépnek lenni.

Ezekre szoktam mondani, hogy utoljára az esküvői képén nézett ki jól.

2012. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy inkább a 35 felettieket kellett volna írnom,de ott is vannak kivételek,és mindenkinek köszönöm az eddigi válaszát.Egy kissé talán provokatív lett ez a kérdés,de azt szerettem volna,hogy sokan írjanak.
2012. szept. 20. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahol én legutóbb dolgoztam én voltam a legfiatalabb, minden nő min. 32 éves volt, és 1-2 nő bombasztikusan nézett ki, még 2 gyerek után is. Vékonyak voltak, fiatalos öltözék, kedves arc, divatos frizura... Volt persze, aki csúnya volt, és igénytelen, de ez nem hiszem, hogy a kora miatt.
2012. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Molly82 válasza:
Érdekes.....Én 30 éves vagyok, és nem gondolom magam csúnyának!:)
2012. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!