Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért? És mit tegyek nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? És mit tegyek nekem komolyan tetszik és szeretnék vele összejönni!?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik egy srác de rég óta .A szomszédom a legjobb haverja de 3 éve kapcsolatba volt szóval semmi esélyt nem láttam hogy legyen valami de most szakítottak és én ráírtam és nagyon jót beszélgettünk és megígérte ha fenn lesz újra írni fog. Ez 5 napja volt és azóta semmi mégcsak fenn sem jött.
2012. szept. 18. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

fent volt, csak rejtve...egy pasi se szereti ha a csajok ennyire nyomulnak...ha akarna tőled valamit akkor már rád írt volna...hagyd szerencsétlent, lehet hogy még nem is akar kapcsolatot...3 év az 3 év...


(jah, és gondolom 14 éves vagy...még egy ok hogy hagyd)


N22

2012. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fenn volt csak telón am meg 19 vagyok de jól van hagyd rá...am meg nem általánosítást kértem hanem értelmes választ de azért köszi
2012. szept. 19. 06:19
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok...:D


látod erre értelmes választ nem is lehet adni mert rajtam kívül senki se írt...vajon miért...;)

2012. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a szomszédoddal bizalmasabb viszonyba kerülnél, érdeklődhetnél a srác felől, hogy tudd, hogyan közeledj felé! De azért azt ne feledd, hogy 3 év nem kis idő, biztosan megviselte a szakítás. De baráti alapon beszélgethetsz vele, aztán a többi úgyis kiderül!
2012. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!